Program
Kolejna partia nakrętek w akcji "Wózki za nakrętki" odebrana Drukuj
23.09.2010.

Krzysztof Chrupek z Przedsiębiorstwa Handlowego „Hamot” odebrał od Stowarzyszania „Dobra Wola” kolejną partię nakrętek. Tym razem były to ponad 2 tony nakrętek zgromadzonych w czasie wakacji.

Także tym razem młodzi mieszkańcy Ciechanowca pomogli w przenoszeniu worków z nakrętkami ze szkolnego magazynu do podstawionego samochodu.

Organizatorzy akcji gorąco dziękują dwunastu chłopcom, którzy załadowali samochód 2 tonami nakrętek w ekspresowym czasie 30 minut!

Pieniądze ze sprzedaży nakrętek wykorzystywane są teraz na sfinansowanie bieżących potrzeb chorych dzieci. Zakupiono specjalistyczne oprogramowanie komputerowe dla autystycznego dziecka, planowany jest zakup materacy antyodleżynowych i sprzętu rehabilitacyjnego, dopłaty do drogich leków i naprawę zużytego sprzętu będącego już w posiadaniu podopiecznych stowarzyszenia.

Gorąco zachęcamy mieszkańców miasta i gminy Ciechanowiec oraz ludzi dobrej woli spoza terenu naszej gminy do zbierania nakrętek. Nakrętki można wrzucać do specjalnie oznakowanych pojemników znajdujących się w instytucjach i sklepach, których lista znajduje się poniżej. Chętni do przyłączenia się do akcji mogą kontaktować się z koordynatorem akcji – Jolantą Dąbrowską, tel.517 778 812.

 
Pamiętajmy jedna nakrętka to tak niewiele, a potrafi zmienić życie.

 
Kolejna partia nakrętek w akcji

                 

 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl