buy medication online
 
Super W poszukiwani w całej Polsce Drukuj
29.10.2010.

Super W


Od 2001 roku Stowarzyszenie WIOSNA realizuje ogólnopolską akcję świątecznej pomocy SZLACHETNA PACZKA. Głównym jej założeniem jest przekazywanie bezpośredniej pomocy.

Aby akcja była skuteczna, konkretna i sensowna, wolontariusze w swoich społecznościach poszukują rodzin dotkniętych biedą, odwiedzają je i pytają o to, czego im najbardziej brakuje. W ten sposób darczyńcy mogą wybrać konkretną rodzinę i przygotować dla niej paczkę na święta, taką która jest trafionym prezentem – spełnieniem marzeń i źródłem radości.

Akcja SZLACHETNA PACZKA rozpoczęła się od udzielenia pomocy 10 rodzinom w jednej z krakowskich dzielnic. W 2009 roku dotarła do 8 tysięcy rodzin w całej Polsce, a w pomoc zaangażowało się 5 tysięcy wolontariuszy i 112 tysięcy darczyńców. W 2010 roku Stowarzyszenie WIOSNA chce dotrzeć z paczkami do 10 tysięcy rodzin.

Stowarzyszenie WIOSNA poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą zdiagnozować potrzeby w swoim środowisku, według kryteriów: chore dziecko, rodzina wielodzietna, starość, niepełnosprawność, nieszczęśliwy wypadek, bieda. W tym celu tworzy dwa teamy superbohaterów: Super W w SZLACHETNEJ PACZCE i Super W w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – dwóch markach pomocowych Stowarzyszenia WIOSNA.

Szansę na stanie się Super W otrzyma każdy, kto zdecyduje się wejść na serwis www.superw.pl/ – tam będzie mógł po raz pierwszy rozpalić w sobie siłę super bohatera. Po narodzinach trzeba będzie stanąć przeciw beznadziei i udowodnić swój heroizm. W SZLACHETNEJ PACZCE trzeba będzie wykazać się poświęceniem dla potrzebującej rodziny, najpierw trzeba będzie ją znaleźć, sprawdzić potrzeby a potem znaleźć dla niej darczyńcę, który spełni jej marzenia. Z kolei w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI heroizm objawi się poświęceniem dla dziecka – jako jego opiekun zbuduje w nim poczucie bezpieczeństwa i samooceny.

Dowiedz się więcej! Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card