buy medication online
 
"Uśmiech za znaczek" Drukuj
24.11.2010.

Uśmiech za znaczek

Recykling jest w modzie!

Jak grzyby po deszczu powstają nowe inicjatywy zbiórki surowców wtórnych – plastikowe nakrętki, butelki, puszki aluminiowe. My zachęcamy do szczególnej zbiórki – zbiórki znaczków pocztowych! Są lekkie, łatwo dostępne a ich przechowywanie nie stanowi żadnego problemu. Co więcej – mogą przynieść uśmiech dziecka!

Niewielki kawałek papieru, ostemplowany pieczątką pocztową. Każdy z nich ma swoją historię. Każdy, by trafić do Ciebie, przeszedł daleką drogę – często z drugiego końca kraju. Każdy jest szczególny i wyjątkowy – nie tylko dla filatelistów. Nie tylko, bowiem zbieraniem znaczków interesuje się także młodzież zrzeszona w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży, która organizuje i koordynuje zbiórkę.

Jak zbierać znaczki?

Nie wyrzucaj otwartej koperty! Wytnij lub wydrzyj znaczek z koperty lub pocztówki z półcentymetrowym marginesem tak, aby go nie uszkodzić. Zebrane znaczki prosimy dostarczyć do pedagoga szkolnego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

Czemu to służy?

Dostarczone przez Was znaczki zostaną posegregowane przez wolontariuszy KSM. Następnie, odpowiednio oznakowane i spakowane, dostarczymy firmie filatelistycznej. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży znaczków dofinansujemy wyjazdy wakacyjne organizowane przez KSM. Fundusze uzyskane ze sprzedaży znaczków są w całości przeznaczane na działalność na rzecz dzieci i młodzieży.

Akcja nie wymaga od Ciebie dużo pracy – ale dzięki Twojemu zaangażowaniu może przynieść wymierne korzyści. Pamiętaj, że bez większego wysiłku możesz zrobić coś dobrego dla dzieci.

Akcja „Uśmiech za znaczek” nie jest ograniczona czasowo.

Przelicznik sukcesu:
 - 1000 sztuk znaczków pocztowych = około 10 zł
 - 60000 sztuk znaczków pocztowych = około 600 zł = jedno zadowolone z wakacji dziecko

                                                      

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
w Ciechanowcu

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card