buy medication online
 
"Wychowanie poprzez karate" Drukuj
30.11.2010.

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate realizuje projekt finansowany przez Gminę Ciechanowiec w ramach powierzenia zadania własnego gminy w zakresie profilaktyki uzależnień poprzez zorganizowanie bezpłatnych zajęć ze sportu karate. Projekt jest realizowany od 15 września 2010 roku i potrwa do 23 grudnia 2010 roku.

Celem głównym zadania jest nabycie umiejętności konstruktywnego radzenia sobie z przeżywanymi napięciami, będącymi źródłem sięgania po używki, a cele szczegółowe zadania to: nauczenie uczestników zadania jak radzić sobie z agresją, zdobycie przez uczestników wiedzy z zakresu walki z patologiami takimi jak alkoholizm i narkotyki, informacji na temat zdrowego trybu życia oraz przeciwdziałania patologiom w otaczającym nas środowisku, wskazanie właściwych zachowań w sytuacjach trudnych w życiu codziennym, zmotywowanie do walki z własnymi słabościami oraz wzrost sprawności fizycznej uczestników projektu, nauka karate i nauka samoobrony.

Realizacja projektu ma także na celu wskazanie młodym ludziom korzyści wynikających z bezpiecznego i atrakcyjnego spędzania wolnego czasu poprzez treningi karate a także wyrobienie nawyków walki ze słabościami i swoimi problemami poprzez uprawianie sportu karate.

Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i odbywają się we wtorki i w środy w sali sportowej Klubu Karate. We wtorki są to treningi integracyjne czyli grupa młodsza i starsza razem, a w środy grupa dzieci i starszych mają zajęcia osobne po godzinie
– powiedział shihan Artur Więzowski koordynator projektu.

Żeby zapewnić bezpieczeństwo i komfort Klub zakupił dla uczestników zajęć maty treningowe. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate dysponuje także innym sprzętem treningowym (tarczami, rękawicami, kaskami), które zakupił w ramach zadania realizowanego w poprzednim roku i również finansowanego przez Gminę Ciechanowiec, tak więc obecny projekt jest kontynuacją szeroko rozumianych zajęć profilaktycznych poprzez sport karate i służy wielu grupom społecznym zarówno z terenu miasta, jaki i gminy Ciechanowiec.

"Wychowanie poprzez karate"

"Wychowanie poprzez karate"

"Wychowanie poprzez karate"
                
"Wychowanie poprzez karate" 

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card