Świąteczne spotkanie ze sportowcami Drukuj
21.12.2010.
 Świąteczne spotkanie ze sportowcami

  fot. Z. Poniatowski MPI

Okres przedświąteczny stał się okazją do spotkania w Urzędzie Miejskim burmistrza Ciechanowca z trenerami, sportowcami, oraz osobami zaangażowanymi w rozwój sportu na terenie Gminy Ciechanowiec.

Spotkanie to było okazją do podsumowania sukcesów sportowych w 2010 roku oraz rozmowy o rozbudowie infrastruktury sportowej, działalności klubów i sekcji sportowych. W trakcie dyskusji poruszono sprawę powstania w Ciechanowcu jednego klubu, który zrzeszałby poszczególne dyscypliny sportu. Rozmowy na ten temat będą kontynuowane po nowym roku.

Za rok 2010 puchary i tytuł „Trenera Roku” otrzymali Andrzej Włodarczyk były trener trampkarzy starszych COKiS Ciechanowiec i Cezary Koziarski trener lekkoatletów. Natomiast „Sportowcami Roku” został: za sukcesy w piłce nożnej Piotr Olszewski - obecnie napastnik w kadrze juniorów Jagiellonii '94, a wcześniej zawodnik drużyny trampkarzy starszych COKiS Ciechanowiec oraz Tomasz Olszewski zawodnik klubu sportowego „LŁKS Prefbet Śniadowo” Łomża, medalista wielu rozegranych w tym roku zawodów lekkoatletycznych. Jego tegoroczne sukcesy to m.in. wicemistrzostwo podczas XI Podlaskiej Gimnazjady, brązowy medal w ogólnopolskim Samsung Athletic Cup i srebrny medal Mistrzostw Województwa Podlaskiego Młodzików w Białymstoku.
Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali pamiątkowe albumy.

          Więcej zdjęć...
                 
Świąteczne spotkanie ze sportowcami 

fot. Z. Poniatowski MPI


 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl