buy medication online
Koncert zespołu Lotniczej Akademii Wojskowej w Dębliniez
Podsumowanie XIX Finału WOŚP w Ciechanowcu Drukuj
13.01.2011.
XIX Finał WOŚP w Ciechanowcu!

 
Uczniowie Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu wzięli udział w XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zbierali pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

Dwudziestu wolontariuszy "uzbrojonych" w identyfikatory oraz specjalnie oznakowane puszki, kwestowało przez sześć godzin w Ciechanowcu, Bogutach, Klukowie i Kuczynie. Dzięki ofiarności wszystkich ludzi, którzy "zagrali" w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, oraz Policji, która czuwała nad bezpieczeństwem wolontariuszy, dyrektor COKiS, która udostępniła lokal, w którym można było ogrzać się i odpocząć, Burmistrza Ciechanowca sponsorującego samochód, którym młodzież pojechała do łomżyńskiego banku, by rozliczyć się z zawartości puszek, udało się zebrać rekordową sumę 7026,39 złotych.

Więcej informacji o działalności Łomżyńskiego Sztabu WOŚP na stronie internetowej http://wosp.lomza.pl, a o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz dlaczego tegoroczny Finał poświęcony był urologii i nefrologii na stronie internetowej http://www.wosp.org.pl.

Podsumowanie XIX Finału WOŚP w Ciechanowcu

Podsumowanie XIX Finału WOŚP w Ciechanowcu

Podsumowanie XIX Finału WOŚP w Ciechanowcu

fot. Wolontariusze XIX Finału WOŚP


 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card