Wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy Drukuj
24.02.2011.

Zakończyły się wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy - najniższego szczebla władz samorządowych.

Pomiędzy 31 stycznia a 23 lutego mieszkańcy Gminy Ciechanowiec wybierali sołtysów, członków Rad Sołeckich, przewodniczących i członków Zarządów Osiedli. To oni są bezpośrednimi organizatorami życia społecznego w swoich miejscowościach czy osiedlach, to oni inicjują ważne dla lokalnej społeczności działania i czuwają nad ich przebiegiem.

W większości jednostek pomocniczych na stanowiskach pozostali sołtysi i przewodniczący z poprzedniej kadencji, zmiany nastąpiły w 11 sołectwach: Ciechanowczyk, Czaje-Wólka, Kobusy, Koce-Basie, Koce-Schaby, Kozarze, Malec, Winna-Chroły, Winna-Poświętna, Wojtkowice Stare oraz na Osiedlu nr 1 w Ciechanowcu. W wyniku wyborów w składach rad sołeckich i zarządów osiedlowych pozostało wiele osób, które pełniły już taką funkcję, ale pojawili się też nowi społecznicy.

 

Jednostka pomocnicza 

Sołtys/Przewodniczący 

Rada Sołecka/
Zarząd Osiedla

 AntoninStanisław Godlewski Urszula Łasek
Leszek Zawistowski 
 BujenkaMaria Guziak Sebastian Bachorek
Mieczysław Rzepny 
 CiechanowczykMarcin Kamiński Grażyna Kamińska
Adam Kamiński 
 Czaje-BagnoCelina Oleszczuk Tadeusz Łuniewski
Małgorzata Matusik 
 Czaje-WólkaJerzy Radziszewski Bogdan Burakowski
Antoni Malinowski
 DąbczynMirosław Wojtkowski Wojciech Ilczuk
Wojciech Jaźwiński 
 KobusyZdzisław Sikorski Andrzej Kowalczuk
Piotr Kowalczuk 
 Koce-BasieWiesław Koc Michał Gnatowski
Grzegorz Szmurło 
 Koce- PiskułyWiesław Barszczewski Sylwester Niedziółko
Andrzej Niemyjski 
 Koce-SchabyTadeusz Koc s. Józefa Tadeusz Koc s. Stanisława
Tadeusz Kurek
 KosiorkiTomasz Gieros Andrzej Grabarz
Bogdan Panas 
 KozarzeDorota Siwek Sławomir Grodzki
Mirosława Piotrowska 
 KułakiWaldemar Osipiński Antoni Porycki
Bogusław Prokopiak 
 ŁempiceKazimierz Łempicki Henryk Łempicki
Bernard Wyszyński 
 MalecŁukasz Kurek Jarosław Kurek
Marek Pelinko
 NowodworyBogusław Jankowski Marek Rosiński
Tadeusz Wrzesiński 
 PobikryAntoni Zabłudowski Stanisław Filipczuk
Bożena Pruska 
 PrzybyszynAndrzej Deniziak Paweł Deniziak
Krzysztof Lewczuk 
 Radziszewo-KróleMarek Radziszewski Rafał Krukowski
Irena Barbara Zabłocka 
 Radziszewo-SieńczuchMirosław Radziszewski Elżbieta Kryńska
Renata Radziszewska
 Radziszewo StareTeodor Twarowski Stefan Kryński
Marian Twarowski 
 SkórzecTadeusz Łopaciuk Jarosław Łagoda
Józef Wysocki 
 TrzaskiTeresa Dobrogowska Paweł Safaryn
Sylwester Safaryn 
 TworkowiceStefan Gromadzki Jacek Prokopiak
Dariusz Szulborski 
 Winna-ChrołyKrzysztof Kosk Stanisław Koc
Marcin Stpiczyński
 Winna-PoświętnaAlina Koc-Skłodowska Zdzisław Kosk
Władysław Siedlecki 
 Winna-WypychyMaria Żero Zygmunt Kosk
Leszek Niemyjski 
 Wojtkowice-DadyStefan Poniatowski Wacław Poniatowski
Roman Ślepowroński 
 Wojtkowice-GlinnaSylwester Zabijak Zenon Białowarczuk
Sławomir Kamiński 
 Wojtkowice StareFranciszek Brzeźnicki Stanisław Kamiński
Konstanty Porzeziński
 ZadobrzeStanisław Kłopotowski Romuald Łuniewski
Krzysztof Murawski 
 Osiedle nr 1Daniel Puchacz Krzysztof Jarocki
Krystyna Perekitko
Adam Poniatowski
Jarosław Radomski 
 Osiedle nr 2Eugeniusz Wawrentowicz Krzysztof Binaś
Andrzej Czołomiej
Barbara Nadolna
Adam Terlikowski 


Wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy

Wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy

Wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy

Wybory do organów wykonawczych jednostek pomocniczych gminy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl