"Chwilowo Młodzi" karnawałowo Drukuj
01.03.2011.

"Chwilowo Młodzi" karnawałowo

 fot. Z. Poniatowski MPI

Działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" zorganizował tradycyjny bal karnawałowy, w którym poza seniorami z Ciechanowca bawili się przedstawiciele zaprzyjaźnionych Klubów Seniora z Czyżewa, Wysokiego Mazowieckiego, Szepietowa i Klukowa.
 
Jak zawsze seniorzy udowodnili, że są pełni energii i radości życia, a rytmy grane przez kapelę "Kłosy" porywały wszystkich do tańca. Uczestnicy zabawy zaprezentowali także swój repertuar i umiejętności wokalne. Seniorzy nie kryli zadowolenia z mile spędzonych chwil, podczas których mogli spotkać się, porozmawiać i potańczyć w przyjacielskim gronie.

Klub Seniora powstał wiosną 1997 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury. Od 13 marca 2004 roku przyjął nazwę Klub Seniora „Chwilowo Młodzi”. Od początku powstania jedną z form działalności jest organizowanie wystaw twórczości amatorskiej członków klubu, spotkania autorskie twórców poezji, wycieczki, tradycją stały się już coroczne zabawy karnawałowe. W ramach Klubu powstał Zespół Śpiewaczy, który reprezentował Klub Seniorów na różnych przeglądach i festiwalach.

Klub Seniora „Chwilowo Młodzi”
przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu
ul. 11 Listopada 5 A 
18-230 Ciechanowiec

          Więcej zdjęć...

"Chwilowo Młodzi" karnawałowo

fot. Z. Poniatowski MPI

 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl