I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu Drukuj
08.03.2011.

W Białymstoku odbyła się I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu. Do finału wojewódzkiego po wcześniejszych rozgrywkach powiatowych, półfinale i finale grupy zachodniej awansowała drużyna Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu.

W I Rundzie Finału Wojewódzkiego  12 drużyn zostało podzielonych na cztery grupy. Nasza drużyna znalazła się w grupie „B”, obok PG 2 Augustów, oraz głównego faworyta rozgrywek PG 15 Białystok ( chłopcy trenujący i grający na co dzień w '”Jagiellonii” Białystok). Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym” w czasie 2 x 15 min. W pierwszym meczu nasi piłkarze zmierzyli się z drużyną PG 15.  Po bardzo ciekawym i zaciętym meczu z wieloma niewykorzystanymi sytuacjami i znakomitymi paradami bramkarskimi minimalnie lepsi okazali się uczniowie PG 15 strzelając bramkę na 2- 1, 30 sekund przed końcową syreną. Bramkę w tym meczu dla PG Ciechanowiec zdobył Grzegorz Binaś. W drugim meczu tej grupy PG 15 Białystok rozgromili PG 2 Augustów 7- 1. Ostatni mecz miał decydować, która z drużyn obok PG 15 Białystok awansuje do najlepszej 8 w województwie. W pierwszych minutach obie drużyny skupiły się na defensywie. Końcowe minuty pierwszej połowy  i cała druga to już popis gry naszych zawodników, którzy zwyciężyli ostatecznie 6- 1.

Bramki w tym meczu strzelali 4 – Grzegorz Binaś, 1- Wojciech Popławski, 1- Tomasz Olszewski

Ostateczna kolejność
1.      PG 15 Białystok
2.      PG Ciechanowiec
3.      PG 2 Augustów

Dwie najlepsze drużyny awansowały do najlepszej ósemki.

Skład drużyny: Paweł Krawczyk, Łukasz Łukasiuk, Wojciech Popławski, Szymon Kondraciuk, Szymon Gontarczuk, Kamil Świerżewski, Grzegorz Binaś, Szymon Suchodolski, Tomasz Olszewski, Mateusz Świerżewski.

Droga do Finału Wojewódzkiego:

•         Półfinał Powiatowy
PG Ciechanowiec – PG Klukowo 14 – 2
PG Ciechanowiec – PG Szepietowo 15- 1

•         Finał Powiatowy
PG Ciechanowiec – PG Czyżew 17- 4
PG Ciechanowiec – PG Wysokie Mazowieckie 9 – 2
PG Ciechanowiec – PG Sokoły 7- 4

•         Półfinał Grupy zachodniej
PG Ciechanowiec – PG 8 Łomża 0- 4
PG Ciechanowiec – PG Szumowo 6 – 1
PG Ciechanowiec – PG 2 Łomża 5 -1

•         Finał Grupy Zachodniej
PG Ciechanowiec – PG Kolno 6 -3
PG Ciechanowiec – PG Piątnica 0- 2

                                             

Daniel Kujawski
Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
w Ciechanowcu


 
I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

I Runda Finału Gimnazjady Województwa Podlaskiego w Futsalu

fot. Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl