Awans siatkarek do I ligi Drukuj
08.03.2011.

Sezon 2010/2011 w szkolnej lidze siatkówki dziewcząt dobiegł końca. Był on najbardziej udanym sezonem w historii Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Po raz pierwszy siatkarki wywalczyły awans do I Ligi Siatkówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych woj. Podlaskiego o Puchar Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.

Drużyna zdobyła w sumie 23 punkty i w tabeli uplasowała się na 2 miejscu, tuż za II LO BJN Bielsk Podlaski. Wygrała 10 na 11 spotkań ulegając jedynie liderowi II ligi. Ostatnie mecze dziewczyny rozegrały w Grajewie. Był to turniej decydujący o sukcesie, gdyż rywalizowały między sobą o awans dwie drużyny: z Grajewa i Ciechanowca. Dziewczęta z ZSOiZ w Ciechanowcu pokonały 2:1 zespół z ZS 2 Grajewo i 2:1 LO Sejny, czym zapewniły sobie wymarzony awans. Opiekunem ciechanowieckiej drużyny jest Grażyna Panas.

Siatkarki występowały w składzie: Adrianna Binaś - rozgrywająca, Sylwia Bogdan - libero, Alicja Gontarczuk - atakująca - przyjmująca - kapitan, Paulina Jóźwiak - atakująca -  przyjmująca, Natalia Kazimierczuk - atakująca, Małgorzata Myszkiewicz - rozgrywająca, Ewelina Pieńkowska - atakująca - przyjmująca, Anna Ślepowrońska - atakująca, Dorota Zacharewicz - rozgrywająca, Urszula Zagubień - atakująca, Anita Zgierun - atakująca, Magda Zielińska - rozgrywająca.
 
źródło: ZSOiZ im. J. Iwaszkiwicza w Ciechanowcu

 

Awans siatkarek do I ligi

fot. ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl