Promocja wydawnictw regionalnych Drukuj
19.04.2011.

Album "Ciechanowiec i jego żywioły", kalendarz na rok 2011 oraz zestaw siedmiu tematycznych wydawnictw: Ciechanowiec, Gmina Ciechanowiec, Zabytki miasta i gminy, Wydarzenia i imprezy, Przewodnik po szlaku wodnym, Przewodnik po szlakach rowerowym i pieszym oraz Ciechanowiec w angielsko-niemieckiej wersji językowej, pokazane zostały na spotkaniu promującym najnowsze publikacje regionalne, jakie odbyło się w Sali na Poddaszu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży.

Od kilku lat na spotkaniach organizowanych przez Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Łomży, spotykają się wydawcy związani z Podlasiem. W tym roku oprócz książek wydanych przez Muzeum Przyrody w Drozdowie, Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze "STOPKA", Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży czy Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów, można było obejrzeć wydawnictwa Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

Prezentowany album wzbudził duże zainteresowanie tematyką i opracowaniem edytorskim. Prowadząca spotkanie prof. Instytutu Slawistyki PAN dr hab. Dorota K. Rembiszewska zarekomendowała Miejski Portal Internetowy www.ciechanowiec.pl, jako nowoczesne wydawnictwo, doceniając jego zawartość merytoryczną - bogactwo informacji o gminie, tradycjach i ludziach regionu Podlasia.

Prezentacja wydawnictw regionalnych

Prezentacja wydawnictw regionalnych

Prezentacja wydawnictw regionalnych

fot. O. i N. Tomaszewscy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl