Program
Od 1 września nowe liceum w Ciechanowcu Drukuj
06.05.2011.

  Towarzystwo Wiedzy Powszechnej 

Od 1 września 2011 roku przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu rozpocznie działalność Liceum Ogólnokształcące. Organem prowadzącym nowej szkoły będzie Oddział Regionalny Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Łomży, natomiast organem sprawującym nadzór pedagogiczny Podlaskie Kuratorium Oświaty.

Wysoki poziom edukacji w nowej placówce gwarantuje doświadczenie TWP na niwie upowszechniania wiedzy, oraz współpraca z wybitnymi specjalistami z wielu dziedzin naukowych i uczelniami wyższymi - z Wyższą Szkołą Pedagogiczną TWP w Warszawie, czy Wyższą Szkołą Ochrony Zdrowia TWP w Łomży.

W roku szkolnym 2011/2012 w Ciechanowcu planowany jest nabór 56 uczniów do dwóch klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego, o profilu :
- przyrodniczo-medycznym – 28 miejsc
- humanistycznym z elementami prawa – 28 miejsc

Podczas weryfikacji dokumentów rekrutacyjnych pod uwagę będą brane kryteria przyjęć zawarte w zarządzeniu Podlaskiego Kuratora Oświaty z dnia 13 stycznia 2011 r., a o przyjęciu do klasy pierwszej liceum zadecyduje suma punktów uzyskanych przez kandydata.

WAŻNE TERMINY
21 marca do 3 czerwca, do godz. 15.00 - Szkoły przyjmują podania
6 czerwca do 17 czerwca, do godz. 15.00 - Szkoły, które dysponują wolnymi miejscami, przyjmują podania
do 27 czerwca, do godz. 12.00 - Szkoły przyjmują kopie świadectw i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego
28 czerwca, godz. 15:00 - Szkoły ogłaszają listy przyjętych
29 czerwca do 30 czerwca, do godz. 15.00 - Szkoły przyjmują oryginały świadectw i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego
1 lipca, godz. 15.00 - Ogłoszenie wolnych miejsc
4-5 lipca, do godz. 12:00 - Szkoły prowadzą nabór uzupełniający
5 lipca, godz. 15:00 - Szkoły ogłaszają listy ostatecznie przyjętych

Do pobrania:
- plan naboru
- kryteria przyjęć
- termin składania dokumentów
- druk podania
 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl