buy medication online
 
XV Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim Drukuj
05.05.2011.

XV Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim 

 fot. Z. Poniatowski MPI

Mimo chłodu i deszczu, jakie zawitały do nas w pierwszych dniach maja, XV Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca zgromadziły na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Rogacz” 28 zawodników z Białej Podlaskiej, Białegostoku, Lublina, Łap, Łomży, Małkini, Nura, Ostrołęki, Siedlec, Warszawy, Wyszkowa i Ciechanowca.
 
O wyniku wieloboju decyduje suma zdobytych punktów we wszystkich rozegranych konkurencjach: 
- w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim i osi myśliwskiej (trap), strzelanie do rzutków na przelotach i do makiety zająca w przebiegu;
- w kuli: strzelanie do makiety dzika w przebiegu oraz do makiety rogacza i lisa.

W klasie mistrzowskiej Andrzej Burak powtórzył sukces z ubiegłego roku i z 472 punktami wygrał zawody. Maciej Puławski, choć wygrał rywalizację w śrucie (290 pkt.), w wieloboju zdobył o 1 punkt mniej i zajął drugie w miejsce.

W klasie powszechnej I miejsce zdobył Hubert Lubecki z 465 punktami. Natomiast rywalizację w kuli ponownie wygrał Paweł Turczyn, który poprawił swój ubiegłoroczny wynik zdobywając 194 punkty. W rywalizacji drużynowej I miejsce zajęli mysliwi z Nura, II miejsce zawodnicy z Warszawy a III z Małkini.

Zwycięzcom nagrody i dyplomy wręczyli burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko i prezes Koła Łowieckiego „Rogacz” Jan Netter.
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card