"Świat wokół nas" Drukuj
09.05.2011.

Tematem tradycyjnego wiosennego Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem, był w tym roku "Świat wokół nas".

Uczestnicy, którzy rywalizowali w sześciu kategoriach wiekowych, skorzystali z możliwości rozwijania wyobraźni plastycznej i doskonalenia umiejętności warsztatowych - z 24 przedszkoli, szkół i instytucji kultury z terenu powiatu wysokomazowieckiego nadesłali  395 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Komisja po ocenieniu wszystkich prac, przyznała 15 nagród i 29 wyróżnień.

Grupa I (do 4 lat)
I miejsce - Zuzanna Gnatowska - Gminne Przedszkole w Czyżewie
II miejsce - Ewelina Zalewska - Gminne Przedszkole w Czyżewie
III miejsce - Kajetan Czarniecki - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
wyróżnienia:
Julia Śmiarowska - Gminne Przedszkole w Czyżewie
Julia Andrzejczyk - Gminne Przedszkole w Czyżewie
Natalia Tymińska - Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

Grupa II  (5-6 lat)
I miejsce - Parycja Wirczyńska - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
II miejsce - Martyna Wincenciak - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
III miejsce - Paulina Kordulska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
wyróżnienia:
Magdalena Kalupa - Gminne Przedszkole w Czyżewie
Patryk Polak - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Katarzyna Koc - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Kinga Gołko - Szkoła Podstawowa w Wojnach Krupach
Filip Matuszczyk - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu

Grupa III  (klasy I-III szkoły podstawowej)
I miejsce - Joanna Ryczkowska - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
II miejsce - Daria Kamińska - Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie
III miejsce - Kinga Figlerowicz - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
wyróżnienia:
Kacper Szabłowski - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
Mateusz Godlewski -Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Michał Godlewski - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Wiktoria Choińska - Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
Gabriela Jabłonowska - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Sandra Akonom - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Ewa Godlewska - Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach
Magdalena Leszczyńska - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu

Grupa IV (klasy IV-VI szkoły podstawowej)
I miejsce - Zuzanna Fiedorczuk - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
II miejsce - Weronika Kryńska - Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
III miejsce - Aleksandra Roszkowska - Szkola Podstawowa w Ciechanowcu
wyróżnienia:
Magdalena Klepacka - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
Zuzanna Skłodowska - Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
Magdalena Wesołowska - Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
Weronika Krakówka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem
Tomasz Biały - Szkoła Podstawowa w Czyżewie

Grupa V  (gimnazja)
I miejsce - Karolina Kaczyńska  - Gimnazjum w Rosochatem Kościelnem
II miejsce - Agata Klejzerowicz - Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
III miejsce - Karolina Dąbrowska - Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
wyróżnienia:
Martyna Osiekowicz - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
Kamila Borys - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
Sylwia Kaczyńska - Gimnazjum w Rosochatem Kościelnem
Anna Dudek - Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu
Kinga Lipska - Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu

Grupa VI  (szkoły średnie)
wyróżniena:
Marta Kuryś - Technikum Ekonomiczne w Krzyżewie
Kacper Szorc - Technikum Ekonomiczne w Krzyżewie
Katarzyna Plichta - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Powiatowy Konkurs Plastyczny

Powiatowy Konkurs Plastyczny

fot. COKiS

 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl