Dotacje dla przedsiębiorców Drukuj
16.05.2011.

Dotacje dla przedsiębiorców


Zbliża się termin kolejnego naboru wniosków o dofinansowanie dla podlaskich przedsiębiorców. Jest to bardzo popularna forma pomocy, dająca duże szanse na rozwój i podniesienie konkurencyjności firm.

Każdy biznes potrzebuje wsparcia zewnętrznego, a oferta Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013 stwarza duże możliwości pozyskiwania pożądanego kapitału. Wzrost zatrudnienia oraz inwestycje w innowacyjne rozwiązania dają wymierne korzyści nie tylko przedsiębiorcom, ale także całej lokalnej społeczności.

Biorąc pod uwagę, iż dotychczasowe zainteresowanie dotacjami miejscowych przedsiębiorców było niewielkie, również i liczba przyznanych grantów jest niesatysfakcjonująca, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem oraz Urząd Miejski w Ciechanowcu zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 24 maja 2011 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem przy ul. Ludowej 15 A.

Podczas spotkania pracownicy Instytucji Zarządzającej (Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego) poinformują jakie są możliwości i zasady ubiegania się o środki unijne.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 maja 2011 r. pod numerem telefonu (86) 275 24 17 w. 43.

Więcej informacji w zakresie RPOWP znajduje się na stronie www.efrr.wrotapodlasia.pl.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl