Program
Puchar Polski IBK Ogólnopolski Turniej Konfrontacja Sportów Walki Drukuj
17.05.2011.

W  hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie  odbył się Puchar Polski IBK -  Konfrontacja Sportów Walki zorganizowany przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate, z Shihan Arturem Więzowskim z Ciechanowca (5 dan), pełniącym funkcję Prezesa IBK Polskiej Federacji.

W Turnieju wzięło udział 90 zawodników z całej Polski, m.in. z Choszczna, Szczecina, Łodzi, Siewierza, Białej Podlaskiej, Szumowa, Zambrowa, Wysokiego Mazowieckiego, Ciechanowca, Łomży, Warszawy, Łysowa, Pabianic. Zawodnicy startowali w kategoriach: semi knockdawn i full contact oraz najbardziej ekscytującej K1. Najmłodsi zmierzyli się w kategorii mini MMA (walki ze sprowadzeniem do parteru). Walki Kyokushin Karate trwały  2 minuty z ewentualnymi dogrywkami, w przypadku dzieci - po 1,5 minuty, walki w kategorii K1 seniorów trwały 2 rudny po 3 minuty, walki juniorów K1 - 2 rudny po 2 minuty.

Sędzią Głównym turnieju był wicedyrektor IBK Shihan Zbigniew Szkopiak (5 dan). Większość walk na macie sędziował dyrektor techniczny IBK Polska Sensei Mirosław Jędrowski (4 dan).

W najbardziej widowiskowej kategorii K1 szczególnie ciekawe pojedynki stoczyli
wychowanek Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, trenujący obecnie z Nastula Team Piotr Piotrowski z Zambrowa i młody debiutant Tomasz Zysk z Wysokiego Mazowieckiego.

Turniej był współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Finaliści Pucharu Polski
Kategoria K1 Junior -70kg
1. Marcin Mioduszewski - Zambrów
2. Marcin Wojtas - Ciechanowiec

Kategoria Open K1
1. Piotr Piotrowski - Zambrów
2. Tomasz Zysk - Wysokie Mazowieckie

Kategoria K1 Junior +70kg
1. Dominik Łopuski - Ciechanowiec
2. Patryk Persz - Łysów - Woj. Mazowieckie

Kumite full contact +80kg
1. Kamil Jara - Łomża
2. Mateusz Chilczuk - Biała Podlaska

Kategoria kumite – 80kg
1. Robert Świder - Zambrów
2. Daniel Kochorowski - Łomża

Kobiety + 50 kg
1. Martyna Gaździk - Zambrów
2. Małgorzata Bazelak – Łodź

Kumite Senior -70kg
1. Adrian Baran-Siewierz
2. Przemysław Mazur

Junior Kobiety Open
1. Aleksandra Wiktorzak - Łomża
2. Magdalena Piłat - Siewierz

Junior młodszy + 45 kg
1. Eliasz Nasur - Łomża
2. Jacek Misiewicz - Zambrów

Junior młodszy – 45 kg
 1. Jan Podlewski - Łysów
2. Bartosz Kuniński - Łomża
 
Kobiety Junior młodszy Open
1. Natalia Gołaszewska - Szumowo
2. Sandra Jarmuła - Choszczno

Kadeci -60 kg
1. Mateusz Karabin - Łomża
2. Konrad Hoffer-Szczecin

Junior Starszy – 80kg
1. Piotr Szczodrowski
2. Rafał Soswa - Choszczno

Junior młodszy Open
1. Bartosz Dąbrowski - Wysokie Mazowieckie
2. Cezary Zakrzewski - Szulborz - woj. Wielkopolskie

Junior Młodszy Open
1. Kamil Nieszporek-Siewierz
2. Mariusz Tomczyk

Junior Młodszy -55kg
1. Dawid Częstochowski - Szczecin
2. Jakub Konopka – Zambrów

Mini MMA dziewcząt
1.Wiktoria Podbielska-Zambrów
2.Aleksandr Lutostańska-Zambrów

Mini MMA chłopców
1.Aleksander Zakrzewski-Szulborze
2.Dawid Muszyński-Szumowo

                                                            Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
  



Puchar Polski IBK Ogólnopolski Turniej Konfrontacja Sportów Walki

Puchar Polski IBK Ogólnopolski Turniej Konfrontacja Sportów Walki

Puchar Polski IBK Ogólnopolski Turniej Konfrontacja Sportów Walki

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl