Wakacje z Wartościami 2011 Drukuj
19.05.2011.
 
Wakacje z Wartościami 2011 to tegoroczna propozycja: obozów, warsztatów, spływów kajakowych z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, skierowana do młodzieży               w wieku od 10 do 25 lat. W ofercie zarówno obozy popularyzujące aktywny wypoczynek 
Wakacje z Wartościami 2011 to tegoroczna propozycja: obozów, warsztatów, spływów kajakowych z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, skierowana do młodzieży w wieku od 10 do 25 lat.

W ofercie zarówno obozy popularyzujące aktywny wypoczynek „Wakacje w kajaku”, ,,Odkrywcy Podlasia” ,,Młodzi Mc Gyverzy”, ,,Multi- Sport” lub obóz pływacki     z podstawami pierwszej pomocy ,, Kraulem, Żabką czy Delfinem”, jak i warsztaty rozwijające pasje i zainteresowania młodzieży między innymi warsztaty Aktorsko-Teatralne ,,Do Kina czy do Teatru?’’, Obóz Plastyczny z Podstawami Rękodzieła Artystycznego ,,Obudź w sobie Artystę”.

Zachęcamy do udziału w popularnych i lubianych warsztatach z robotyki „Podróż do Krainy Robotów”, tańca „Poczuj rytm, Obudź zmysł, Oderwij się od Ziemi!” i muzyki „Kapela Marzeń”. Zapraszamy też na warsztaty „Fabryka Talentów”, podczas których nastąpi prawdziwa eksplozja zajęć: m.in. twórczego myślenia, DJ'skie, sportowe, plastyczne. Nowością w ofercie jest obóz „Fashion week” dla wszystkich, którzy interesują się tworzeniem biżuterii i światem mody oraz ,,English& fun” czyli warsztaty językowo – przyrodnicze, gdzie gwarantujemy kontakt z językiem angielskim podczas różnych form wypoczynku.

Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu Wakacje z wartościami to idealna i niedroga okazja do nawiązania nowych znajomości, wartościowego spędzenia czasu wolnego i odkrycia prawdziwej pasji. Promując twórczy wypoczynek, zachęcamy dzieci i młodzież do rozwijania własnych zdolności i poznawania świata. Na naszych obozach nie ma czasu na nudę – przekonaj się sam.

Wszystkich, którzy przerwę od nauki szkolnej chcą przeżyć w niezapomniany sposób, zapraszamy do zgłaszania się już dziś na stronie: www.wakacjeksm.pl/ e-mail: biuro@wakacjeksm.pl oraz pod nr tel. 257877411; 257872781

                                             

 Rafał Siwek

                                                        

 Prezes KSM Diecezji Drohiczyńskiej


Wakacje z Wartościami 2011
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl