buy medication online
 
Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie "DIAPORAMA 2011" Drukuj
27.05.2011.
 
Młodzież Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie „DIAPORAMA 2011” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lublinie.

Konkurs był skierowany do uczniów klas gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie przez uczestnika jednej pracy. Pokaz powinien trwać od 3 do 5 minut. Na konkurs nadesłano 67 prac z 22 placówek oświatowych.

Diaporama jest efektem stworzonych przez ucznia zdjęć, które następnie należy połączyć w formę pokazu. Jest to forma wykorzystująca możliwości fotografii cyfrowej, obróbki zdjęć w celu przygotowania publikacji medialnej z zastosowaniem muzyki jako formy urozmaicającej przekaz wizualny.

Sukcesem uczniów Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu jest zdobycie II miejsca przez Aleksandrę Czapkowską z kl. III b oraz wyróżnienia przez Annę Tomczuk z kl. III e.

Celem konkursu jest wspieranie aktywności i inicjatyw młodzieży, umożliwienie tworzenia własnych form aktywności rozwijających zainteresowania, uzdolnienia i umiejętności. Rozwijanie talentu i twórczości młodzieży, poprzez wprowadzenie nowej formy polegającej na połączeniu przekazu medialnego i muzyki oraz poszerzenie wiedzy na temat fotografowania.

 
źródło: Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card