Czwarty Festyn Rodzin w Łempicach Drukuj
10.06.2011.

 Czwarty Festyn Rodzin w Łempicach

fot. Szkoła Podstawowa
w Łempicach

Przy Szkole Podstawowej w Łempicach po raz kolejny odbył się Festyn Rodzin, który w tym roku połączył święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Imprezę prowadził animator z Zielonej Szkoły w Supraślu.

Towarzyszył mu klaun, który zachęcał do zabawy, gier i konkursów. Wiele sił trzeba było, by zwyciężyć w przeciąganiu liny,  by odgadnąć tytuły bajek i seriali. Zręczności wymagał udział w zabawie „Marynarz i morze”, odbyły się również grupowe tańce i wiele innych konkurencji, za udział w których uczestnicy otrzymywali upominki.

Dla najmłodszych zaś dużo radości sprawiło uczestniczenie w malowaniu twarzy. Na roześmianych policzkach pojawiały się kolorowe motyle, serca, kwiaty a nawet czaszki pirata. Rodzice kontra starsi uczniowie rozegrali mecz piłki siatkowej i nożnej. Trwała nie tylko wyczerpująca, ale również zacięta walka o zwycięstwo.

Atrakcją okazała się zjeżdżalnia – dmuchany zamek oraz trampolina, tam dzieci sprawdzały swoją odwagę oraz kondycję. Dla uczestników imprezy przygotowano poczęstunek: zimne napoje, kawę, herbatę, słodycze i ciasto. Nie zabrakło również przyniesionych przez rodziców bardziej sytych potraw: bigosu i baby ziemniaczanej. Pieczone były na gorąco gofry z dodatkiem dżemu truskawkowego. 

Głównym punktem programu był montaż słowno-muzyczny przygotowany przez przedszkolaków oraz uczniów klas 0-III. Uczniowie podziękowali Rodzicom za trud wkładany w ich wychowanie, wręczając im kolorowe laurki.

                                                                      

 Szkoła Podstawowa
w Łempicach

  

          Więcej zdjęć...
          
Czwarty Festyn Rodzin w Łempicach 

fot. Szkoła Podstawowa w Łempicach

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl