Wakacyjne konkursy rozstrzygnięte Drukuj
03.10.2011.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku rozstrzygnięte zostały dwa wakacyjne konkursy związane z bezpieczeństwem najmłodszych w okresie letniego wypoczynku, pod hasłem - „Wspomnienia z wakacji” oraz „Na groźnego psa-obronny żółw”.

Autorem obu inicjatyw ukierunkowanych na podnoszenie świadomości wśród dzieci i młodzieży w zakresie wakacyjnych zagrożeń jest Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

W konkursie „Wspomnienia z wakacji” wyróżnienie otrzymała Natalia Ziółkowska, uczennica klasy V c Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu.

W skład komisji konkursowej weszli przedstawiciele Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Kuratorium Oświaty w Białymstoku, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku, Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku, Podlaskiej Izby Rolniczej, Straży Miejskiej w Białymstoku, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

źródło: www.podlaska.policja.gov.pl


Wakacyjne konkursy rozstrzygnięte

Wakacyjne konkursy rozstrzygnięte

Wakacyjne konkursy rozstrzygnięte

fot. Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl