buy medication online
 
"Edukacja poprzez Karate - druga edycja" Drukuj
29.03.2012.

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate realizuje projekt „Edukacja poprzez Karate - druga edycja”, do uczestnictwa, w którym zgłosiło się 50 mieszkańców w wieku od 9 do 27 lat, z powiatów zambrowskiego i wysokomazowieckiego, w tym aż 12 mieszkańców z terenu Gminy Ciechanowiec (5 dziewcząt i 7 chłopców).

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa.

Zajęcia będą nosiły charakter treningów wraz z elementami edukacyjnymi, odbędą się też spotkania integracyjne wraz z wyżywieniem i wykładami (w całości finansowane ze środków unijnych). Warsztaty trwać będą przez trzy miesiące (od marca do maja 2012 roku). Treningi prowadzić będą Shihan Artur Więzowski 5 dan i Sensei Robert Gaździk 1 dan Polska Federacja IBK.

Jest to już czwarty projekt ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki realizowany przez Mazowiecko-
Podlaski Klub Karate na terenie powiatów zambrowskiego i wysokomazowieckiego, przeznaczony dla dzieci i młodzieży. W poprzednich projektach uczestniczyło
ponad 230 osób.

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate przez cały okres działania dochował się wielu wybitnych zawodników, którzy stawiali na najwyższych stopniach podium. Klub obejmuje swoim działaniem miejscowości: Ciechanowiec, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Szumowo, Kołaki Kościelne, Nowe Piekuty, Łomża czy Szumowo i ciągle się rozwija. Jest organizatorem Międzynarodowych Turniejów Karate. Co roku dzieci i młodzież wyjeżdża na obozy sportowo-wypoczynkowe organizowane przez Klub.

                                                           Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

Edukacja poprzez Karate

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card