Pierwsze mecze rundy wiosennej Drukuj
24.04.2012.

Pierwsze mecze rundy wiosennej 

 fot. Z. Poniatowski MPI

Najwcześniej wiosenną rundę rozgrywek piłkarskich sezonu 2011/2012 rozpoczęli trampkarze, którzy rozegrali już mecze z trzech kolejek.

1 kwietnia gościli w Ciechanowcu piłkarzy MOSiR Siemiatycze, których pokonali 6:1. Bramki dla COKiS Ciechanowiec zdobyli: Bartek Binaś (2), Dawid Rytel, Karol Wąsak, Michał Kowalczuk i Patryk Godlewski. 4 kwietnia piłkarze COKiS pojechali do Mielnika, gdzie zremisowali z gospodarzami MKS Mielnik 2:2 - bramki: Dawid Rytel i Patryk Malec. Spotkanie 15 kwietnia z drużyną Magnat Juchnowiec zakończyło się zwycięstwem 4:1, po bramkach strzelonych przez Dawida Rytla (3) i Patryka Godlewskiego.

Po ostatniej kolejce COKiS Ciechanowiec zajmuje w tabeli 3 grupy trampkarzy 6 miejsce z 25 pkt.

Drużyna młodzików po bramkach Przemka Susoła (4) i Szymona Kamińskiego zwyciężyła w pojedynku z MOSiR Siemiatycze 5:1 i zajmuje 2 miejsce w tabeli grupy 2 młodzików, przegrywając z drużyną Wissa Szczuczyn tylko stosunkiem bramek (Wissa 61:10, COKiS 57:7).

Grająca w 1 grupie podlaskiej w klasie B drużyna seniorów zremisowała z LZS Orzeł Kleszczele 2:2 (bramki: samobójcza i zdobyta po strzale Michała Kulczakiewicza). Seniorzy COKiS po 10 kolejkach zgromadzili 17 pkt i zajmują 4 miejsce. Z rozgrywek po rundzie jesiennej wycofały się KS Uhowo i MKS II Mielnik.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl