Pobiegli dookoła warszawskiego zoo Drukuj
24.04.2012.

Rafał Rusiniak z Ciechanowca, uczeń maturalnej klasy o profilu wojskowo-sportowym w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, zajął czwarte miejsce w Warszawskim IV Biegu Dookoła ZOO, z wynikiem 34 minuty i 45 sekund. Trasa biegu wiodła m.in. przez Park Praski i ulicę Ratuszową, a także główną aleją w środku samego warszawskiego zoo.

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO zgromadził w sobotę 21 kwietnia 2012 roku prawie 1000 uczestników, w tym wielu znanych polskich biegaczy, którzy mieli do pokonania 10 kilometrów. Chętnych było dużo więcej, jednak ze względów bezpieczeństwa organizatorzy ustalili limit.

Sobotnie zawody miały również aspekt charytatywny. 10 tysięcy złotych pochodzące z opłat uczestników zostanie przekazane Fundacji Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego "Panda".

źródło: www.wysokomazowiecki24.pl

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO


Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO

fot. Sport Evolution

 

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl