Program
Pobiegli dookoła warszawskiego zoo Drukuj
24.04.2012.

Rafał Rusiniak z Ciechanowca, uczeń maturalnej klasy o profilu wojskowo-sportowym w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, zajął czwarte miejsce w Warszawskim IV Biegu Dookoła ZOO, z wynikiem 34 minuty i 45 sekund. Trasa biegu wiodła m.in. przez Park Praski i ulicę Ratuszową, a także główną aleją w środku samego warszawskiego zoo.

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO zgromadził w sobotę 21 kwietnia 2012 roku prawie 1000 uczestników, w tym wielu znanych polskich biegaczy, którzy mieli do pokonania 10 kilometrów. Chętnych było dużo więcej, jednak ze względów bezpieczeństwa organizatorzy ustalili limit.

Sobotnie zawody miały również aspekt charytatywny. 10 tysięcy złotych pochodzące z opłat uczestników zostanie przekazane Fundacji Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego "Panda".

źródło: www.wysokomazowiecki24.pl

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO


Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO

Warszawski IV Bieg Dookoła ZOO

fot. Sport Evolution

 

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 26 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: dmuchańce, animacje i zabawy w plenerze, Rodzinne Zawody Wędkarskie... »»
 
Zaproszenie na wernisaż wystawy
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa im Ks. K. Kluka zaprasza 23 maja o godz. 12.00 na otwarcie wystawy "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego.. »»
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca informuje, że 16 maja 2019 r. wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego w trybie małych zleceń z zakresu społeczeństwa obywatelskiego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl