Powiatowy Konkurs Plastyczny "Martwa natura" Drukuj
15.05.2012.

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Martwa natura"

 
Na Powiatowy Konkurs Plastyczny pod nazwą "Martwa natura" zorganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem wpłynęło 428 prac z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i domów kultury w: Ciechanowcu, Czyżewie, Jabłonce Kościelnej, Jabłoni Kościelnej, Klukowie, Kocach-Schabach, Krzyżewie, Kuleszach Kościelnych, Łempicach, Radziszewie Starym, Rosochatem Kościelnem, Szepietowie, Święcku Wielkim, Wnorach-Kużelach, Wojnach-Krupach i Wysokiem Mazowieckiem.    

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria przedszkolna "0":
        I miejsce - Maja Radgowska, Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
        II miejsce - Karolina Fiedorczuk, Przedszkole Gminne w Czyżewie
        III miejsce - Natalia Tymińska, Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
        III miejsce - Adrian Zalewski, Przedszkole Gminne w Czyżewie
        wyróżnienia - Zuzanna Niemyjska, Przedszkole w Ciechanowcu; Oliwia Leśniewska, Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem; Jakub Pietruszewski, Przedszkole Gminne w Czyżewie

Kategoria "0":
        I miejsce - Ewelina Zalewska, Przedszkole Gminne w Czyżewie
        II miejsce - Anna Milewska, Zespół Szkół w Jabłonce Kościelnej
        III miejsce - Weronika Białowarczuk, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
        wyróżnienia: Natalia Skibniewska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu; Agata Biała, Zespół Szkół w Jabłonce Kościelnej; Bartłomiej Prokopiak, Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym; Kinga Akonom, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu; Julia Niemyjska, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

Kategoria kl. I-III:
        I miejsce - Patrycja Bogucka, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
        II miejsce - Szymon Niemyjski, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
        III miejsce - Kacper Szabłowski, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie
        wyróżnienia: Gabriela Gosk, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu; Katarzyna Koc, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Patryk Polak, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu; Lidia Komarowska, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie; Anna Maria Gregorczuk, Zespół Szkół w Jabłoni Kościelnej; Marta Krasowska, Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim; Gabriela Kaczyńska, Szkoła Podstawowa w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria kl. IV-VI:        
        I miejsce - Gabriela Jabłonowska, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
        II miejsce - Zuzanna Kostro, Szkoła Podstawowa w Czyżewie
        III miejsce - Ewa Wyszyńska, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
        wyróżnienia: Weronika Popławska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu; Natalia Kaczyńska, Zespół Szkół w Jabłonce Kościelnej; Karol Zaręba, Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim; Katarzyna Szymaniak, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu; Monika Sierzputowska, Szkoła Podstawowa w Czyżewie
 
Kategoria gimnazjum:     
        I miejsce - Paulina Niemyjska, OSSP w Ciechanowcu
        II miejsce - Karolina Dabrowska, OSSP w Ciechanowcu
        III miejsce - Weronika Olszewska, OSSP w Ciechanowcu
        wyróżnienia: Patrycja Klejzerowicz, Gimnazjum w Ciechanowcu; Zuzanna Borek, OSSP w Ciechanowcu; Karolina Dąbrowska, Gimnazjum w Rosochatem Kościelnem; Dominika Falkowska, Gimnazjum w Klukowie; Patrycja Reczko, Gimnazjum w Szepietowie

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:
        I miejsce - Anna Grodzka, Technikum Ekonomiczne w Krzyżewie                 
        II miejsce - Kamila Borys, GOK w Szepietowie                
        III miejsce - Damian Tomczuk, ZSOiZ w Ciechanowcu                 
        III miejsce - Karolina Krawczyk, ZSOiZ w Ciechanowcu       
        wyróżnienia: Wioletta Jendruczyk, Technikum Rolnicze w Krzyżewie; Kinga Piotrowska,ZSOiZ w Ciechanowcu

          Więcej zdjęć...

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Martwa natura"

fot. O. R. Tomaszewska MPI

 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl