XVI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim Drukuj
19.05.2012.

 

XVI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca

XVI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca zgromadziły na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Rogacz” zawodników z Okręgów Polskiego Związku Łowieckiego w Białymstoku,  Łomży, Olsztynie, Ostrołęce, Siedlcach, Płocku i Warszawie.
 
Wielobój został rozegrany w następujących konkurencjach:
- w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim i osi myśliwskiej (trap), strzelanie do rzutków na przelotach i do makiety zająca w przebiegu;
 - w kuli: strzelanie do makiety dzika w przebiegu oraz do makiety rogacza i lisa.

W śrucie najlepszy wynik (191 pkt.) uzyskał Marek Kulikowski, w kuli najlepszy był Tomasz Komarowski (290 pkt.), ale wśród startujących w klasie mistrzowskiej zwyciężył Leszek Chełstowski, który łącznie uzyskał 473 punkty.

W klasie powszechnej pierwsze miejsce zdobył Krzysztof Waszczuk z 455 punktami a drugi z 432 punktami był członek Koła Łowieckiego „Rogacz” Ryszard Deniziak.

W rywalizacji drużynowej I miejsce zajęli zawodnicy Koła Łowieckiego „Boruta” z Białegostoku, II miejsce zawodnicy Koła Łowieckiego „Głuszec” z Białegostoku a III miejsce drużyna Koła Łowieckiego „Rogacz” z Ciechanowca.

Zwycięzcom nagrody i dyplomy wręczyli burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko i prezes Koła Łowieckiego „Rogacz” Jan Netter.

XVI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca

fot. Z. Poniatowski MPI/arch.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl