Puchar Polski Kyokushin IBK PFI Budokai Karate Drukuj
31.05.2012.
 Puchar Polski Kyokushin IBK PFI Budokai Karate

W  hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Zambrowie odbyły się walki i zmagania w ramach Pucharu Polski Kyokushin Budo Kai Polskiej Federacji IBK. Walki w formule K1, MMA i karate skupiły ponad 100 zawodników i zawodniczek z całej Polski, którzy rywalizowali w kilkunastu kategoriach wiekowych.

Organizatorem Pucharu Polski był Shihan Artur Więzowski 6 dan JIU JITSU i 5 dan Kyokushin prezes Polskiej Federacji IBK przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz sponsorów: Zambrowskiego Ciepłownictwa, Banku Spółdzielczego w Zambrowie oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Nadzieja.

Gośćmi honorowymi byli: Soke Bogdan Puczyński 10 dan Jiu Jitsu, Hanshi Paweł Nerć 9 dan Jiu Jitsu. Sędzią głównym zawodów był Shihan Zbigniew Szkopiak, członek Zarządu Polskiej Federacji IBK, pomagali mu sędziowie maty: Sensei Mirosław Jędrowski 4 dan, Sensei Maciej Misiak 4 dan, Sensei Robert Gaździk 1 dan.

Zawodnicy podczas turnieju rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych w konkurencjach takich jak K1, Knockdown i mini MMA. Rywalizacja w każdym pojedynku była zaciekła i wyrównana, wzbudzająca emocje publiczności i samych zawodników.

Finaliści Pucharu Polski Zambrów 2012:

Mini MMA
I - Aleksandra Lutostańska  (Zambrów)
II - Hanna Wasilewska ( Wysokie Mazowieckie)

Mini MMA
I - Jakub Jasionek (Szumowo)
II - Dominik Łuniewski (Szumowo)

Mini MMA
I - Dawid Zając (Łysów)
II - Bartłomiej Kowalczyk (Łysów)

Mini MMA
I - Maksymilian Perkowski (Wysokie Mazowieckie)
II - Aleksander Anuszkiewicz (Zambrów)

10-11 -35kg
I - Jakub Dąbrowski (Wysokie Mazowieckie)
II - Eryk Dekutowski (Zambrów)

11 lat
I - Oskar Rydzewski  (Siewierz)
II - Krystian Knap (Siewierz)

11-12 Dziewczęta
I - Hanna Grużewska (Warszawa)
II - Oliwia Kanabaj (Choszczno)

12-13 lat
I - Oskar Grabiec (Choszczno)
II - Jakub Bazydło  (Zambrów)

13 lat
I - Patryk Michałowski (Łysów)                       
II - Jacek Misiewicz (Zambrów)

13-14 lat
I - Olgierd Michalski (Zambrów)
II - Szymon Zarzecki (Choszczno)

15 lat
I - Bartosz Witkowski  (Łomża)
II - Miezchiew Sulim (Zambrów)

16 lat
I - Dominika Ziółek (Warszawa)
II - Anna Bondziuk (Zambrów)

16 lat
I - Konrad Hoffer  (Choszczno)
II - Sebastian Buba (Warszawa)

17 lat -70 
I - Dawid Gdula (Biała Podlaska)
II - Mateusz Andrynowski (Biała Podlaska)

Senior
I - Dawid Skupień (Siewierz)
II - Dariusz Czyżak (Choszczno)

Kobiety
I - Dorota Zabielska (Biała Podlaska)
II - Magdalena Skipirzewska (Warszawa)

Kobiety
I - Martyna Gaździk (Zambrów)
II - Małgorzata Bazelak (Łódź)

K1
I - Szymon Biały (Ciechanowiec)
II - Nurdi Taipow (Zambrów)

Karatecy z Ciechanowca: Bartosz Śliwowski, Ewelina Wojtkowska, Kacper Majewski, Patrycja Bielińska, Emil Majewski i Piotr Godlewski zdobyli brązowe medale.

 
                                             

Shihan Artur Więzowski
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate 


Puchar Polski Kyokushin IBK PFI Budokai Karate

Puchar Polski Kyokushin IBK PFI Budokai Karate

Puchar Polski Kyokushin IBK PFI Budokai Karate

Puchar Polski Kyokushin IBK PFI Budokai Karate

Puchar Polski Kyokushin IBK PFI Budokai Karate 

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl