buy medication online
 
VIII Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi Drukuj
31.07.2012.
 VIII Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi

Podobnie jak w ubiegłym roku gwałtowna ulewa nie sprzyjała miłośnikom dyscyplin jeździeckich, którzy chcieli podziwiać urodę koni i powozów w czasie VIII Podlaskich Zawodów w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi w Ciechanowcu. Pomimo to zawodnicy przystąpili do zawodów i  zaprezentowali widzom wytrzymałość i sprawność koni oraz umiejętności powożącego.

W kategorii zręczności zaprzęgów singlowych amatorów, już po raz trzeci z rzędu I miejsce zajął Leszek Kostro ze wsi Lubowicze-Kąty na koniu Passa, II miejsce Tadeusz Kalinowski ze wsi Roszki-Leśne na koniu Demora, natomiast III miejsce zajął Tomasz Dłuski ze wsi  Łuniewo Wielkie na koniu Ara.

W zaprzęgach parokonnych amatorów: I miejsce zajął Grzegorz Dobrogowski z Zadobrza na koniach Epoka i Rusłana, II miejsce Zdzisław Biały z Ciechanowca na koniach Bielanka i Jurgielka, a III miejsce Stanisław Tymiński ze wsi Tymianki-Adamy na koniach Izabella i Anabella.

W kategorii kucyków zwyciężył Dariusz Stokowski ze wsi Stokowo-Boćki na koniach Jaś i Małgosia, II miejsce zajął Marek Leśniewski z Ożarowa Mazowieckiego na koniu Nantes,  a III miejsce Dawid Magiera ze wsi Czeczotka na koniu Major. 

W konkursie zręcznościowym zawodników jeździeckich klubów sportowych najlepszy okazał się gospodarz zawodów Tomasz Miliszkiewicz reprezentant Klubu Jeździeckiego BIK Gieniusze na koniu Efekt, II miejsce zajął Marek Leśniewski z Ożarowa Mazowieckiego na koniu Nantes, a na III miejscu uplasował się Stanisław Bukowski ze Stajni Milanówek na koniu Pedro.

Organizatorami imprezy odbywającej sie pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Wysokomazowieckiego i Burmistrza Ciechanowca byli Wojewódzki Związek Hodowców Koni w Białymstoku, Jeździecki Klub Sportowy "Gepard" oraz  Łomżyńsko-Drohickie Bractwo Kurkowe Towarzystwo Strzeleckie w Ciechanowcu.


          Więcej zdjęć...

 VIII Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi

fot. A.Kieliszek MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card