buy medication online
 
Derby piłkarskie, regaty kajakowe i piłka plażowa - puchary rozdane Drukuj
21.08.2012.

Derby piłkarskie, regaty kajakowe i piłka plażowa - puchary rozdane

 
Amatorzy aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu i ruchu na świeżym powietrzu mogli 15 i 19 sierpnia skorzystać z przygotowanych przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu propozycji rywalizacji w kilku różnych dyscyplinach sportowych.

Tradycyjne spotkania entuzjastów piłki nożnej "strona na stronę" rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych. Wszystkie trzy ufundowane przez Burmistrza Ciechanowca puchary trafiły do piłkarzy z lewobrzeżnego Ciechanowca. Najmłodsi w kategorii do lat 30 rozgromili prawobrzeżnych 10:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli Kamil Murawski (3), Łukasz Dacz (2), Grzegorz Binaś (2), Przemysław Pełszyk (1), Dawid Rytel (1) i Mariusz Wróbel (1). Honorowego gola dla przegranych strzelił Sebastian Mazur. Mecz średniej grupy wiekowej od 30 lat skończył się wynikiem 4:0. Zwycięskie bramki strzelili Tomasz Sękal (2) i Marek Gieros (2). Mecz najstarszej grupy powyżej 40 roku życia zakończony wynikiem 4:3, został rozstrzygnięty dzięki rzutom karnym. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Piotr Kaczorowski, Krzysztof Panas, Adam Koc i Andrzej Samonis, a dla przegranych Krzystof Kosk i Tomasz Dybowski, który pokonał bramkarza dwa razy.

W V Regatach Kajakowych o Puchar Burmistrza Ciechanowca wystartowało 13 osób. Rywalizację na ciechanowieckim zalewie w jedynkach kobiet wygrała Joanna Czechowicz, druga była Ewelina Stankiewicz, a trzecia Marika Chojnowska. W kategorii jedynek mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Seweryn Bartłomiejczuk, drugie Krzysztof Górkowski a trzecie Paweł Czołomiej.

Turniej Piłki Plażowej o Puchar Dyrektora COKiS cieszył się w tym roku mniejszą popularnością. Na boisku spotkały się 3 pary mieszane, które podzieliły między siebie medalowe miejsca: 1 - Sylwia Bogdan i Bartek Kłosek, 2 - Alicja Gontarczuk i Michał Chojnowski, 3 - Ewa Popławska i Piotr Aneszko.

          Więcej zdjęć...

Derby piłkarskie, regaty kajakowe i piłka plażowa - puchary rozdane

fot. Z. Poniatowski MPI

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card