buy medication online
 
Rozpoczyna się druga edycja turnieju "Orlik Volleymania" Drukuj
30.08.2012.

 Rozpoczyna się druga edycja turnieju „Orlik Volleymania”


„Orlik Volleymania”, największy turniej siatkarski  dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 15 lat już rozpoczęty. Tegoroczna edycja obejmie wszystkie 16 województw. Tym samym będziemy świadkami wielkiego siatkarskiego wydarzenia jakiego w Polsce jeszcze nie było.

Premierowa edycja „Orlik Volleymania” odbyła się w 2011 roku i swoim zasięgiem objęła cztery województwa. Prawie 4 tysiące chłopców i dziewcząt rywalizowało o miano najlepszej drużyny siatkarskiej w kraju. W tym roku turniej zostanie rozegrany we wszystkich województwach w Polsce. Będzie to niespotykane przedsięwzięcie organizacyjne i wielka szansa dla młodych siatkarzy oraz ich fanów.

Rekrutacja do turnieju rozpoczęła się 20 sierpnia i będzie trwała do 8 września. Tegoroczny turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych, osobno dla dziewcząt i chłopców. W młodszej kategorii wiekowej będą rywalizować zawodnicy z roczników 1999 i 2000. W starszej grupie wiekowej do walki staną roczniki 1997 i 1998. W pierwszym etapie, w eliminacjach do finałów wojewódzkich, udział weźmie 8 obiektów wielofunkcyjnych Orlik w każdym z 16 województw. Najlepsze zespoły awansują do szesnastu finałów wojewódzkich. Stąd już prosta droga do Wielkiego Finału, który odbędzie się w Sopocie na Placu Mancowym, 6-7 października.

W województwie podlaskim jednym z wybranych Orlików jest obiekt w Ciechanowcu przy ul. 11 Listopada 5a.

Zgłoszenia do turnieju przyjmują: na Orliku – Animator oraz mailowo koordynator wojewódzki: podlaskie@orlikvolleymania.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać: „Zgłoszenie Ciechanowiec”).

Zapraszamy do udziału w turnieju drużyny szkolne i UKS, reprezentacje organizacji pracujących z dziećmi oraz tzw. „dzikie drużyny” (posiadające dorosłego opiekuna).

Więcej informacji o turnieju: www.orlikvolleymania.pl

 
                                   

Joanna Skowrońska
Koordynator turnieju województwa podlaskiego

 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card