Program
Piłkarska runda jesienna 2012/2013 rozpoczęta Drukuj
11.09.2012.

Grająca w klasie B drużyna seniorów COKiS Ciechanowiec udanie rozpoczęła jesienną rundę sezonu 2012/2013 i prowadzi w tabeli II grupy podlaskiej, w której rywalizuje 5 zespołów.

Oprócz COKiS Ciechanowiec są to Ludowy Zespół Sportowy Husar Nurzec, Gminny Klub Sportowy Orla,  Uczniowski Klub Sportowy Iskra Wyszki i Błyskawica Dubicze Cerkiewne. Drużyna KS Berezowo wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

W pierwszej kolejce zawodnicy COKiS Ciechanowiec wygrali w Wyszkach z Iskrą Wyszki 1:0. W drugiej kolejce podejmowali w Ciechanowcu drużynę Husar Nurzec, z którą wygrali 2:1 (przegrywając w pierwszej połowie 0:1). Podobny przebieg miał mecz na Stadionie Leśnym w Koszelach z GKP Orla. W pierwszej połowie meczu ciechanowiecczanie stracili 2 bramki i w drugiej połowie odrabiali straty. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Rafał Olszewski (1) i Kamil Murawski (2), który zdobycie drugiego gola przypłacił kontuzją. Najbliższe spotkanie z Błyskawicą Dubicze Cerkiewne rozegrane zostanie w niedzielę 16 września o godz. 15.00 na boisku przy Placówce Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych.

Nieco grorszy początek zanotowali trampkarze, którzy w pierwszej kolejce przegrali z Hetmanem Białystok. Bramki dla COKiS Ciechanowiec zdobyli Patryk Malec, Rafał Pampuch i Dawid Rytel. W drugiej kolejce ciechanowieccy trampkarze pauzowali, a w najbliższą sobotę 15 września zagrają wyjazdowy mecz z  KS Wasilków.

źródło: cokisciechanowiec.futbolowo.pl; ciechanowieccokis.futbolowo.pl


Piłkarska runda jesienna 2012/2013 rozpoczęta

fot. cokisciechanowiec.futbolowo.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl