Świadczenie usług rehabilitacyjnych w Szpitalu w Ciechanowcu Drukuj
05.10.2012.

W Ciechanowcu odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych i Sportu Rady Miejskiej w Ciechanowcu oraz Komisji Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Wysokomazowieckiego, tematem którego było świadczenie usług rehabilitacyjnych w Szpitalu w Ciechanowcu.

W spotkaniu, oprócz radnych Rady Powiatu Wysokomazowieckiego i Rady Miejskiej w Ciechanowcu uczestniczyli Starosta Wysokomazowiecki, Burmistrz Ciechanowca, Sekretarz Gminy Ciechanowiec, Skarbnik Gminy Ciechanowiec i Dyrektor Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem.

Po wysłuchaniu informacji na temat obecnej sytuacji Pracowni Rehabilitacyjnej i planach rozwoju na następny okres, który będzie kontraktowany przez NFZ (od 2015 r.), zebrani długo dyskutowali nad możliwościami finansowania i zachowania usług rahabilitacyjnych w Ciechanowcu.

Do końca 2012 roku nadal będą świadczone w Ciechanowcu usługi rehabilitacyjne i jest nadzieja na zachowanie takiego stanu rzeczy w 2013 roku. Radni obu jednostek samorządu terytorialnego wyrazili wzajemną życzliwość i wolę wypracowania wspólnego rozwiązania istniejącego problemu.


Świadczenie usług rehabilitacyjnych w Szpitalu w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl