Program
Nominacje do konkursu "Opowiedz..." 2012 Drukuj
19.11.2012.

 

Logotypy projektu

Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie "Tutor" włączył się w organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności konkurs „Opowiedz…”, który ma na celu zachęcenie grantobiorców do poszukiwania atrakcyjnych sposobów opisywania własnych działań i promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu „Działaj Lokalnie”.

Nominacje do konkursu "Opowiedz..." 2012

fot. Z. Poniatowski MPI


Prace konkursowe to reportaż multimedialny lub krótki film pokazujący historię ludzi - liderów lokalnych, inicjatyw, które są ciekawą propozycją dla całego regionu, lub konkretne przeobrażenia w danej miejscowości. Prace oceniane są więc w trzech kategoriach: "Człowiek", "Miejsce", "Motyw". Komisja konkursowa oceniając prace brała pod uwagę zgodność prac z tematyką konkursu, funkcjonalność oraz atrakcyjność wykorzystanych rozwiązań technicznych i plastycznych, przejrzystość, oryginalność i komunikatywność prac, oraz estetykę i artystyczną wrażliwość z jaką autorzy podeszli do tematu.

Do konkursu organizowanego przez Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie "Tutor" zgłoszono 7 prac. Komisja konkursowa I etapu (lokalnego) wybrała 3 najlepsze prace i nominowała je do udziału w II etapie (ogólnopolskim) w odpowiednich kategoriach.

W kategorii "Człowiek" etap lokalny wygrała praca pt. "Kto śpiewa nie ma czasu na nudę" Zespołu Wokalnego "Akwarele" działającego przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu, w kategorii: "Miejsce" Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Łempicach zwycięzył filmem opowiadającym o projekcie "Zdrowe tradycje kulinarne regionu" a w kategorii "Motyw" nominację uzyskał film Stowarzyszenia Zameczek "Etykieta przy stole i nie tylko".

Po zakończeniu prac komisji II etapu, wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie www.dzialajlokalnie.pl na przełomie 2012 i 2013 roku. Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas odbywającej się na początku 2013 roku gali podsumowującej lokalne konkursy grantowe realizowane w ramach VII edycji Programu „Działaj Lokalnie”.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl