Gminny Konkurs Plastyczny "Barwy Jesieni" 2012 Drukuj
21.12.2012.


 Na organizowany corocznie przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Gminny Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni” wpłynęło 220 prac z Przedszkola w Ciechanowcu, Ośrodka Wychowania Przedszkolnego w Radziszewie Starym, Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu, Szkoły Podstawowej w Łempicach, Szkoły Podstawowej w Radziszewie Starym, Publicznej Szkoły Podstawowej w Kocach-Schabach, Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Ciechanowcu.

Gminny Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”

Spośród nadesłanych prac, wykonanych różnymi technikami plastycznymi i w dowolnych formatach, jury wyróżniło 38 i nagrodziło 21 prac, w różnych kategoriach wiekowych. W czasie podsumowania w świetlicy COKiS nagrody otrzymali:

KATEGORIA: 3-4 lata
I miejsce – Antonia Rita Wszoł, Przedszkole w Ciechanowcu
II miejsce – Dominik Porzeziński, Ośrodek Wychowania Przedszkolnego w Radziszewie Starym
III miejsce – Maja Tenderenda
Wyróżnienia:
1. Michalina Wyszyńska, Przedszkole w Ciechanowcu
2. Kinga Olędzka, Przedszkole w Ciechanowcu
3. Bartosz Rytel, Przedszkole w Ciechanowcu
4. Bartłomiej Godlewski, Przedszkole w Ciechanowcu
5. Urszula Koc, Oddział Przedszkolny w Kocach-Schabach

KATEGORIA: 5-6 lat
I miejsce – Róża Czarnecka, Przedszkole w Ciechanowcu
II miejsce – Natalia Jankowska, Przedszkole w Ciechanowcu
III miejsce – Miłosz Raczkowski, Przedszkole w Ciechanowcu
Wyróżnienia:
1. Filip Majewski, Przedszkole w Ciechanowcu
2. Krystian Jaźwiński, Przedszkole w Ciechanowcu
3. Dawid Chicheł, Przedszkole w Ciechanowcu
4. Magdalena Zawadzka, Przedszkole w Ciechanowcu
5. Patrycja Szcześniak, Przedszkole w Ciechanowcu
6. Wiktoria Zaremba, Przedszkole w Ciechanowcu

KATEGORIA: KLASY I
I miejsce – Maciej Gawryś, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
II miejsce – Katarzyna Olszewska, Szkoła Podstawowa w  Łempicach
III miejsce – Paweł Zakrzewski, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
Wyróżnienia:
1. Julia Sokołowska, Szkoła Podstawowa w CiechanowcuS
2. Zofia Koc, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
3. Angelika Jaźwińska, Szkoła Podstawowa w Łempicach
4. Michał Łyskawy, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

KATEGORIA: KLASY II
I miejsce – Seweryn Lipski, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
II miejsce – Krzysztof Bryc, Szkoła Podstawowa w Łempicach
III miejsce – Patryk Polak, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
Wyróżnienia:
1. Filip Matuszczyk, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
2. Dominika Raźniak, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
3. Ada Godlewska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
4. Izabela Kryńska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

KATEGORIA: KLASY III
I miejsce – Joanna Ryczkowska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
II miejsce – Sara Majewska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
III miejsce – Dominik Koc, Szkoła Podstawowa w Kocach-Schabach
Wyróżnienia:
1. Kacper Łempicki, Szkoła Podstawowa w Łempicach
2. Dominika Szcześniak, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
3. Oliwia Dudek, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
4. Karolina Wodyńska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
5. Sandra Akonom, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu

KATEGORIA: KLASY IV–VI
I miejsce – Natalia Ziółkowska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
II miejsce – Kamila Cieśluk, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
III miejsce – Emilia Kondraciuk, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
Wyróżnienia:
1. Aleksandra Wysocka, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
2. Weronika Deniziak, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
3. Karolina Raźniak , Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
4. Gabriela Jabłonowska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
5. Julia Kryńska, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
6. Daria Radziszewska, Szkoła Podstawowa w Łempicach
7. Patrycja Cieśluk, Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu
8. Natalia Porzezińska, Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym

KATEGORIA: GIMNAZJUM
I miejsce – Joanna Barszczewka, Gimnazjum w Ciechnowcu
II miejsce – Kacper Maroński, OSSP w Ciechnowcu
III miejsce – Natalia Kowalczuk, Gimnazjum w Ciechnowcu
Wyróżnienia:
1. Martyna Komiażyk, Gimnazjum w Ciechnowcu
2. Katarzyna Szmaniak, Gimnazjum w Ciechnowcu
3. Katarzyna Kietlińska, Gimnazjum w Ciechnowcu
4. Bartosz Kierski, OSSP w Ciechnowcu
5. Jakub Wakuluk, OSSP w Ciechnowcu
6. Kewin Niewiarowski, OSSP w Ciechanowcu

Gminny Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”

Gminny Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”

Gminny Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”

Gminny Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”

Gminny Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni”

fot. COKiS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl