Bezpłatne kursy językowe z KOMUNIKADO Drukuj
25.03.2013.

 Komunikado – pierwsza szkoła językowa w Ciechanowcu

Szkoła Języków Obcych KOMUNIKADO w Ciechanowcu zaprasza na bezpłatne kursy językowe realizowane w ramach projektu: „Szkolenia językowe szansą na rozwój mieszkańców gminy Ciechanowiec – III edycja”.

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy lub po prostu skorzystać z szansy by poznać język znany w każdym zakątku świata – ZAPRASZAMY.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Kursy językowe są w 100%  finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Głównym celem projektu jest nabycie i podniesienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim i niemieckim wśród 24 mieszkańców gminy Ciechanowiec.

Do 6 kwietnia trwa rekrutacja na bezpłatny kurs języka angielskiego (16 osób) i języka niemieckiego (8 osób). Planowany termin rozpoczęcia kursu: kwiecień 2013. W ramach kursu wsparciem szkoleniowym zostanie objętych 24 osób. Kurs zostanie zakończony wydaniem certyfikatu.

Osoby zainteresowane kursem proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i dostarczenie go osobiście do siedziby szkoły w Ciechanowcu ul. Kozarska 20. Formularz rekrutacyjny i regulamin rekrutacji jest dostępny na stronie www.komunikado.edu.pl w zakładce aktualności.

Szczegóły rekrutacji w siedzibie Szkoły Języków Obcych KOMUNIKADO
Ciechanowiec, ul. Kozarska 20, tel. 513 004 634

 
                                                 

Sylwia Kuczuk-Szymańska
 Szkoła Języków Obcych
KOMUNIKADO 


Komunikado - bezpłatne szkolenia językowe
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl