buy medication online
 
Bezpłatne kursy językowe z KOMUNIKADO Drukuj
25.03.2013.

 Komunikado – pierwsza szkoła językowa w Ciechanowcu

Szkoła Języków Obcych KOMUNIKADO w Ciechanowcu zaprasza na bezpłatne kursy językowe realizowane w ramach projektu: „Szkolenia językowe szansą na rozwój mieszkańców gminy Ciechanowiec – III edycja”.

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje, podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy lub po prostu skorzystać z szansy by poznać język znany w każdym zakątku świata – ZAPRASZAMY.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Kursy językowe są w 100%  finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Głównym celem projektu jest nabycie i podniesienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim i niemieckim wśród 24 mieszkańców gminy Ciechanowiec.

Do 6 kwietnia trwa rekrutacja na bezpłatny kurs języka angielskiego (16 osób) i języka niemieckiego (8 osób). Planowany termin rozpoczęcia kursu: kwiecień 2013. W ramach kursu wsparciem szkoleniowym zostanie objętych 24 osób. Kurs zostanie zakończony wydaniem certyfikatu.

Osoby zainteresowane kursem proszone są o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i dostarczenie go osobiście do siedziby szkoły w Ciechanowcu ul. Kozarska 20. Formularz rekrutacyjny i regulamin rekrutacji jest dostępny na stronie www.komunikado.edu.pl w zakładce aktualności.

Szczegóły rekrutacji w siedzibie Szkoły Języków Obcych KOMUNIKADO
Ciechanowiec, ul. Kozarska 20, tel. 513 004 634

 
                                                 

Sylwia Kuczuk-Szymańska
 Szkoła Języków Obcych
KOMUNIKADO 


Komunikado - bezpłatne szkolenia językowe
 
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card