Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i ja" Drukuj
05.04.2013.


Dwadzieścioro sześcioro dzieci prezentowało swoje umiejętności i bogaty repertuar w gminnych eliminacjach XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i ja”.

Festiwal Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i ja”

fot. Z. Poniatowski MPI


Spośród dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu oraz z klas "0" ze szkół podstawowych w Ciechanowcu, Łempicach i Radziszewie Starym, festiwalowe jury wybrało czwórkę najlepszych wykonawców, którzy będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych. Wiktor Plichta zajął I miejsce śpiewając piosenkę "W dalekich krainach", Alicja Wilkowska zdobyła II miejsce za wykonanie piosenki "Niewinne minki", a Dawid Chicheł za "Przedszkolak na 102" i Mateusz Pietraniuk wykonujący piosenkę "Pochwała dobrego zachowania" zajęli ex aequo III miejsce. Oprócz nagród przyznano trzy wyróżnienia: Michalinie Lipskiej (Zielone ufoludki), Łucji Roszkowskiej (Królewna wiosna) i Wiktorii Wojtkowskiej (Piosenka o mojej mamie).

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu będzie także organizatorem eliminacji powiatowych XXI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i ja”, które odbędą się 25 kwietnia 2013 r. w budynku dawnej synagogi w Ciechanowcu.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Dni otwarte Funduszy Europejskich

Dni otwarte Funduszy Europejskich

1 maja minie równo 10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Zachęcając Polaków do wspólnego świętowania, zostanie zorganizowanych wiele imprez prezentujących skalę zmian jakie nastąpiły... »»
 
I Bieg Papieski w Ciechanowcu
I Bieg Papieski
Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu zaprasza do wzięcia udziału w I Biegu Papieskim, 26 kwietnia 2014 roku na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu... »»
 
Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie
Zaproszenie na Wiosenne Targi OgrodniczePODR w Szepietowie zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie, które odbędą się 26 i 27 kwietnia 2014 roku na terenie Agroareny w Szepietowie... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.04-25.04.2014 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Turniej Piłki Nożnej Przedsiębiorców Podlasia
Turniej Piłki Nożnej Przedsiębiorców Podlasia
Mamy przyjemność zaprosić Przedsiębiorców działających na terenie gminy do uczestnictwa w pierwszej edycji Turnieju Piłki Nożnej Przedsiębiorców Podlasia... »»
 
Podlaska Rada Działalności Pożytku Publicznego
Podlaska Rada Działalności Pożytku PublicznegoOd 1 kwietnia 2014 roku działalność rozpoczęła Podlaska Rada Działalności Pożytku Publicznego II kadencji. Na pierwszym posiedzeniu wybrano prezydium... »»
 
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec

Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec

Burmistrz Ciechanowca informuje, że w okresie od czerwca do września 2014 r. Gmina Ciechanowiec zrealizuje zadanie pn. Usuwanie wyrobów zawierających azbest... »»
 
Więcej z informatora
Biuletyn Informacji Publicznej
Mapa

Co? Gdzie? Kiedy?

<<  Kwiecień  >>
 Pn   Wt   Śr   Cz   Pt   So   Ni 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  9101112
14151617181920
21222324252627
282930    
wszystkie »»
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
strony internetowestrony internetowe Białystok