Program
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Autoportret 2013" Drukuj
29.04.2013.


Na tegoroczny konkurs plastyczny "Autoportret 2013" mimo bardzo trudnego tematu, wpłynęło 386 prac z 28 placówek edukacyjnych powiatu wysokomazowieckiego.

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Autoportret 2013"

fot. O. R. Tomaszewska MPI


Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu, który razem ze Starostwem Wysokomazowieckim był organizatorem konkursu. Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia w sześciu kategoriach wiekowych:

Kategoria do 4 lat
I miejsce – Patrycja Charyton, Przedszkole w Ciechanowcu
II miejsce – Alicja Wilkowska, Przedszkole w Ciechanowcu
III miejsce – Zuzanna Zalewska, Gminne Przedszkole w Czyżewie
wyróżnienie – Szymon Mazur, Przedszkole w Ciechanowcu
wyróżnienie – Bartłomiej Kostrzyński, Przedszkole w Ciechanowcu
wyróżnienie – Dawid Litwińczuk, Przedszkole w Ciechanowcu
wyróżnienie – Malwina Sienicka, Gminne Przedszkole w Czyżewie

Kategoria 5-6 lat
I miejsce – Błażej Grzesiuk, GOK w Szepietowie
II miejsce – Zuzanna Gnatowska, Przedszkole Gminne w Szepietowie
III miejsce – Piotr Czyżak, COKiS w Ciechanowcu
wyróżnienie – Natalia Majewska, COKiS w Ciechanowcu
wyróżnienie – Aleksandra Pełszyk, COKiS w Ciechanowcu
wyróżnienie – Bartosz Grosfeld, Zespół Szkół w Jabłonce Kościelnej
wyróżnienie – Iga Kućmierowska, Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem
wyróżniene – Natalia Dołęgowska, GOK w Szepietowie

Kategoria klasy I-III

I miejsce – Anna Moczydłowska, GOK w Szepietowie
II miejsce – Julia Tomczyk, GOK w Szepietowie
III miejsce – Patrycja Bogucka, COKiS w Ciechanowcu
wyróżnienie – Filip Matuszczyk, COKiS w Ciechanowcu
wyróżnienie – Dominika Szcześniak, COKiS w Ciechanowcu
wyróżnienie – Jakub Niemyjski, Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach
wyróżnienie – Szymon Granaszewski, GOK w Szepietowie
wyróżnienie – Mateusz Piętka, Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach
wyróżnienie – Roksana Budlewska, Szkoła Podstawowa w Wojnach-Krupach

Kategoria klasy IV-VI
I miejsce – Anna Tymińska, GOK w Szepietowie
II miejsce – Justyna Jankowska, GOK w Szepietowie
III miejcse – Andżelika Tryniszewska, Szkoła Podstawowa w Łempicach
wyróżnienie – Ewa Wyszyńska, COKiS w Ciechanowcu
wyróżnienie – Julia Olszak, Szoła Podstawowa w Czyżewie
wyróżnienie – Dominika Niemyjska, Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym
wyróżnienie – Mariusz Wierzbowski, Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim
wyróżnienie – Weronika Wojno, GOK w Szepietowie

Kategoria gimnazjum
I miejsce – Paulina Niemyjska, OSSP w Ciechanowcu
II miejsce – Marta Pełszyk, OSSP w Ciechanowcu
III miejsce – Dominika Jabłońska, Gimnazjum w Szepietowie
wyróżnienie – Sylwia Uszyńska, Gimnazjum w Klukowie
wyróżnienie – Jakub Wakuluk, OSSP w Ciechanowcu
wyróżnienie – Barbara Modzelewska, Gimnazjum w Szepietowie
wyróżnienie – Karolina Dąbrowska, Zespół Szkół w Rosochatem Kościelnem
wyróżnienie – Milena Jabłońska, Zespół Szkół w Jabłoni Kościelnej

Kategoria szkoły średnie
I miejsce – Łukasz Milewski, LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem
II miejsce – Michał Czarkowski, CKZ w Wysokiem Mazowieckiem
III miejsce – Anna Milewska, LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem
wyróżnienie – Natalia Niewińska, LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem
wyróżnienie – Klaudia Bagińska, LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem
wyróżnienie – Martyna Osiekowicz, GOK w Szepietowie
wyróżnienie – Kinga Boratyńska, CKZ w Wysokiem Mazowieckiem

 

          Więcej zdjęć...
 

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl