buy medication online
 
Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Drukuj
10.05.2013.


Drużyny z trzech ciechanowieckich jednostek OSP uczestniczyły w Gminnych Eliminacyjnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

fot. Z. Poniatowski MPI


Rozgrywane według regulaminu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej zawody sportowo-pożarnicze mają mobilizować strażaków-ochotników do intensywnego szkolenia pożarniczego, wpływającego na skuteczne prowadzenie akcji ratowniczo-gaśniczych, popularyzować wśród społeczeństwa zagadnienia ochrony przeciwpożarowej i przygotowywać do startu w zawodach wyższego szczebla.

W zawodach biorą udział 9. osobowe drużyny w jednolitych ubiorach i uzbrojeniu osobistym, i z własnym sprzętem zgodnym z wymogami danej konkurencji: ćwiczenia bojowego czy sztafety pożarniczej 7 x 50 m z przeszkodami. Na wynik drużyny składa się suma punktów uzyskanych za czas wykonania konkurencji (1 s = 1 pkt) oraz punktów karnych przyznawanych za niezgodne z regulaminem wykonanie czynności. Zwycięża drużyna, która uzyskała najmniejszą łączną sumę punktów.

Ciechanowieckie zawody sędziowali przedstawiciele Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem: brygadier Zbigniew Zalewski, młodszy brygadier Maciej Krajewski i starszy kapitan Grzegorz Kulesza. Po podsumowaniu wyników I miejsce zajęła drużyna OSP Ciechanowiec, II miejsce drużyna OSP Koce-Basie a III miejsce drużyna OSP Wojtkowice Stare. Puchary, medale i okolicznościowe dyplomy wręczyli strażakom Prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP w Ciechanowcu Mirosław Reczko i Komendant Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Ciechanowcu Marek Klejzerowicz.

Zwycięska drużyna OSP Ciechanowiec będzie reprezentowała naszą gminę na odbywających się za miesiąc w Ciechanowcu Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.


          Więcej zdjęć...
 
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card