Festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Drukuj
11.06.2013.


Tegoroczny festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował wspólnie z Oddziałem Caritas im. św. Rocha i Oddziałem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającymi przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej.

Festyn sportowo-rekreacyjny z okazji

fot. Z. Poniatowski MPI/COKiS


Na placu przy plebanii na dzieci i ich mamy czekały liczne atrakcje, konkurencje mobilizujące do rywalizacji w wieloboju dla mam, slalom rowerowy, możliwość zaprezentowania swoich talentów recytatorskich, malowanie twarzy, przejażdżki motocyklami oraz Kraina Zabawy czyli zjeżdżalnia i trampolina. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się kiełbaską z grilla, bigosem, pączkami, lodami i napojami.

Druga część festynu odbyła się na kompleksie boisk Orlik przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Chodnik przy Orliku stał się galerią, w której dzieci dały barwny pokaz swoich umiejętności malarskich. Finałem festynu był rozegrany mecz piłki nożnej: rodzice, wujkowie i ciocie kontra dzieci, który zakończył się wynikiem 4:1 dla dzieci.

Każdy uczestnik konkursów, bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę za udział.          Więcej zdjęć...
 

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl