Szkoła Koordynatorów Projektów Drukuj

 

Szkoła Koordynatorów Projektów 

 Logo OWOP 

     Logo FIO

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza pracowników, członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego do Szkoły Koordynatorów Projektów. Szkoła współfinansowana jest ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „FIO wspiera NGO”.

Celem szkoły jest przygotowanie kadry do zarządzania projektami  finansowanymi ze środków samorządowych, źródeł rządowych, sektora prywatnego i z Unii Europejskiej.

Czas trwania szkoły – sierpień – grudzień 2013.

Forma: 5 dwudniowych  zjazdów  szkoleniowych oraz 4-dniowa wizyta studyjna. Zapewniamy: nocleg pomiędzy dniami szkoleniowymi oraz w trakcie wizyty studyjnej; wyżywienie, materiały szkoleniowe. Zajęcia będą prowadzone przez certyfikowanych trenerów współpracujących z OWOP oraz  kadrę Regionalnych Ośrodków EFS.

Szkoła Koordynatorów projektów jest dla uczestników bezpłatna. Projekt współfinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Informacje i zapisy: Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Ks. Abramowicza 1, III p., 15-782 Białystok, Tel/fax  85 7322 846; biuro@owop.org.pl; www.owop.org.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo w przyjęciu będą miały osoby z organizacji działających nie dłużej niż trzy lata, z powiatów o najmniejszej liczbie organizacji pozarządowych oraz pracujące (etatowo lub woluntarystycznie) w swojej organizacji nie dłużej niż dwa lata.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety i formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie mailem, faxem lub pocztą na adres OWOP do dnia 19 lipca 2013 roku.

 
                                                                   

Prezes Zarządu OWOP
Katarzyna Łotowska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl