Szkoła Koordynatorów Projektów Drukuj

 

Szkoła Koordynatorów Projektów 

 Logo OWOP 

     Logo FIO

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych serdecznie zaprasza pracowników, członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego do Szkoły Koordynatorów Projektów. Szkoła współfinansowana jest ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „FIO wspiera NGO”.

Celem szkoły jest przygotowanie kadry do zarządzania projektami  finansowanymi ze środków samorządowych, źródeł rządowych, sektora prywatnego i z Unii Europejskiej.

Czas trwania szkoły – sierpień – grudzień 2013.

Forma: 5 dwudniowych  zjazdów  szkoleniowych oraz 4-dniowa wizyta studyjna. Zapewniamy: nocleg pomiędzy dniami szkoleniowymi oraz w trakcie wizyty studyjnej; wyżywienie, materiały szkoleniowe. Zajęcia będą prowadzone przez certyfikowanych trenerów współpracujących z OWOP oraz  kadrę Regionalnych Ośrodków EFS.

Szkoła Koordynatorów projektów jest dla uczestników bezpłatna. Projekt współfinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Informacje i zapisy: Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych, ul. Ks. Abramowicza 1, III p., 15-782 Białystok, Tel/fax  85 7322 846; biuro@owop.org.pl; www.owop.org.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwszeństwo w przyjęciu będą miały osoby z organizacji działających nie dłużej niż trzy lata, z powiatów o najmniejszej liczbie organizacji pozarządowych oraz pracujące (etatowo lub woluntarystycznie) w swojej organizacji nie dłużej niż dwa lata.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety i formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie mailem, faxem lub pocztą na adres OWOP do dnia 19 lipca 2013 roku.

 
                                                                   

Prezes Zarządu OWOP
Katarzyna Łotowska

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl