Pucharowe derby Ciechanowca Drukuj
21.08.2013.

Stało się już tradycją, że w połowie sierpnia Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu organizuje zmagania sportowe dla amatorów gry w piłkę nożną, siatkówkę plażową oraz dla kajakarzy.
 
Pucharowe derby Ciechanowca

fot. COKiS / M. Chojnowski


15 sierpnia reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca spotkały się na Stadionie Miejskim by rozegrać mecze piłki nożnej "strona na stronę". W tym roku spotkania w obu kategoriach wiekowych: do lat 30. i powyżej lat 30. wygrały reprezentacje lewobrzeżnego Ciechanowca, pokonując przeciwników 3:0.

Bramki dla zwycięzców w młodszej grupie zdobyli: Maciej Szaciłowski, Grzegorz Binaś i Kamil Murawski, a w grupie starszej: Sławomiir Pietrzykowski (1) i Marek Gieros (2).

Pomiędzy meczami "strona na stronę" rozegrano VI Regaty Kajakowe o Puchar Burmistrza Ciechanowca. W zawodach na ciechanowieckim zalewie w kategorii jedynek kobiet pierwsze miejsce zajęła Joanna Czechowicz, drugie Ewelina Stankiewicz, a trzecie Ewa Popławska. W kategorii jedynek mężczyzn pierwsze miejsce wywalczył Krzysztof Górkowski, drugie Patryk Fiedoruk, trzecie Przemysław Pełszyk.

Dwa dni później także miłośnicy siatkówki plażowej mogli sprawdzić swoje umiejętności. Wśród 4 startujacych par najlepsi okazali się Natalia Panas i Jakub Koc, na drugim stopniu podium stanęli Piotr Aneszko i Bartosz Kłosek, trzecie miejsce zajęli Michał Chojnowski i Daniel Olszewski, a czwarte Ewa Popławska i Marcin Krysik


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl