Program
Runda jesienna sezonu 2013/2014 zakończona Drukuj
13.11.2013.

Wszystkie ciechanowieckie drużyny piłki nożnej zakończyły już swoje występy w jesiennej części sezonu 2013/2014 i czekają na wiosenną rundę rewanżową.
 
Runda jesienna sezonu 2013/2014 zakończona

fot. E. Wysocka


Po meczach rozegranych w drugiej części rundy jesiennej seniorzy COKiS poprawili swoją pozycję w tabeli. Wyjazdowy mecz 5 kolejki Błyskawica Dubicze Cerkiewne - COKiS, dzięki bramkom Rafała Olszewskiego (2), Mariusza Jurka (2) i Popławskiego (1) zakończył się wynikiem 2:5. W 6 kolejce COKiS podejmował BKS Jagiellonię Białystok i dzięki golom Rafała Olszewskiego (3) i Mariusza Jurka (1) zremisował 4:4. Także mecz następnej kolejki, z Turem II Bielsk Podlaski, zakończył się remisem 1:1 po celnym strzale Rafała Olszewskiego. W wygranym 8:0 meczu z Puszczą II Hajnówka, najlepszemu strzelcowi COKiS, Rafałowi Olszewskiemu, który do bramki przeciwników trafił 3 razy, pomogło pięciu kolegów: Grzegorz Binaś, Mariusz Jurek, Andrzej Łaszczuk, Kamil Murawski i Emil Niemyjski. Spotkanie z Pionierem Brańsk zakończyło się zwycięstwem 5:0 po bramkach Rafała Olszewskiego (2), Mariusza Jurka (1), Emila Niemyjskiego (1) i golu samobójczym zawodnika Pioniera Brańsk.

Ciechanowieccy juniorzy, po zwycięstwie i dwóch remisach na początku sezonu, później mieli gorszy okres gry: mimo 2 bramek strzelonych przez Patryka Malca przegrali z Iskrą Narew 2:3, przegrali z Gryfem Gródek 0:3 i ulegli drużynie MOSiR Siemiatycze 0:1. Lepiej w ich wykonaniu wyglądało zakończenie rundy jesiennej - po bramkach Dawida Rytla (2) i Rafała Pampucha (1) pokonali Piasta Białystok 3:0, a w ostatniej kolejce rozbili Skrę Czarna Białostocka 11:0, dzięki golom Dawida Rytla (4), Patryka Malca (4), Łaszczuka (1), Borzyma (1) i Binasia (1).

Najlepiej z ciechanowieckich drużyn spisują się młodzicy COKiS Ciechanowiec, którzy wygrywają wszystkie turnieje. Wygrali turniej rozgrywany w Mielniku zwyciężając 10:0 z MKS Mielnik, 2:1 z Orłem Bobola I Siemiatycze, 2:1 z  Puszczą I Hajnówka i  remisując 0:0 z Puszczą II Hajnówka. Po dwie bramki strzelili: Konrad Buśko, Adam Ilczuk, Maciej Kamiński, Sławomir Kietliński, Dawid Łosicki, Adam Wierzbicki i Adam Wincenciak. W trzecim turnieju rundy jesiennej, rozgrywanym w Siemiatyczach, odnieśli same zwycięstwa: 2:1 z Puszczą II Hajnówka, 4:0 z Orłem Bobola I Siemiatycze i 7:0 z Orłem Bobola II Siemiatycze. Bramki zdobyli: Adam Wierzbicki (4), Adam Ilczuk (3), Adam Wincenciak (3), Konrad Buśko (1), ławomir Kietliński (1) i Dawid Łosicki (1).


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl