Sięgnij po dotacje na małe projekty Drukuj
04.04.2014.

Logo LGD Krainy Bobra


Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Bobra” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na małe projekty.

Szczegółowe informacje o zasadach składania wniosków oraz:
- wzór formularza wniosku o przyznanie pomocy;
- wykaz dokumentów niezbędnych do wyboru operacji przez LGD;
- wzory formularzy niezbędnych do wyboru operacji przez LGD;
- kryteria wyboru operacji przez LGD, określone w Lokalnej Strategii Rozwoju w tym kryteria na podstawie których ocenia się uzasadnienie realizacji operacji w ramach LSR;
- minimalne wymagania, których spełnienie jest niezbędne do wyboru operacji przez LGD znajdują się w siedzibach oraz na stronach internetowych następujących instytucji:
- Lokalnej Grupy Działania „Kraina Bobra” www.krainabobra.eu
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego
   www.prow.wrotapodlasia.pl

Limit środków dostępnych w konkursie: 100 859,08 zł.

Termin składania wniosków: od 7 kwietnia 2014 r. do 22 kwietnia 2014 r.

Tryb składania wniosków: Wnioski wraz z załącznikami należy składać na odpowiednich formularzach w 2 egzemplarzach w wersji papierowej (drugi egzemplarz stanowi wniosek o przyznanie pomocy oraz trzy oświadczenia wymagane przez LGD bez załączników z wniosku) oraz wersję elektroniczną na CD/DVD (na ww. nośniku powinien znajdować się tylko i wyłącznie plik zawierający wniosek w formacie aktywnego pdf).

Wnioski należy składać bezpośrednio w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu. O terminie złożenia wniosku decyduje data wpływu wniosku do biura. Pracownik biura LGD potwierdza przyjęcie wniosku na kopii papierowej wniosku.

Wnioski nadsyłane drogą pocztową, faksem, e-mailem będą odrzucone z przyczyn formalnych i nie będą rozpatrywane. Wnioski złożone po terminie również nie będą rozpatrywane.


Miejsce składania wniosków:
Biuro Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Bobra”
Wysokie Mazowieckie, ul. Mickiewicza 1A pokój nr 3,
od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00.


Informacje udzielane są w Biurze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Kraina Bobra”. Pytania prosimy kierować na adres e-mail: krainabobra@wp.pl lub telefonicznie: 86 275 74 52.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl