"Mama, Tata i ja" - eliminacje powiatowe Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Drukuj
15.04.2014.

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu gościł grupę przedszkolaków z czterech gmin powiatu wysokomazowieckiego. Dzieci przystąpiły do powiatowych eliminacji XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i ja”.
 
"Mama, Tata i ja" - Festiwal Piosenki Przedszkolaków

fot. A. Radziszewski MPI


W festiwalu wzięło udział 12 uczestników wybranych w lokalnych konkursach. Swoje umiejętności zaprezentowały dzieci z klasy "0" Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu i Przedszkola w Ciechanowcu, Gminnego Przedszkola w Czyżewie,  Niepublicznego Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Szepietowie oraz z Przedszkola Miejskiego Nr 1 „Świat Malucha” w Wysokiem Mazowieckiem i Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem.

Po konkursowych przesłuchaniach, jury wybrało czwórkę dzieci, które będą reprezentowały nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich, 16 maja 2014 roku w "Spodkach" Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku:

I miejsce - Oliwia Religa z Przedszkola w Ciechanowcu,
II miejsce - Eryk Wojda z Przedszkola w Czyżewie,
III miejsce - Wiktor Plichta z "0" Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu oraz Wiktoria Wasilewska z Przedszkola w Czyżewie.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl