Program
Ciechanowiec na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014 Drukuj
24.04.2014.

Ciechanowiec na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014

Zbliżający się sezon turystyczny skłania do zaplanowania wypoczynku oraz wyboru atrakcyjnej oferty turystycznej. O tym, jak bardzo jest ona bogata, mógł przekonać się każdy kto w dniach od  4-6 kwietnia br. uczestniczył w Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014 w Warszawie.

Odbywający się już po raz 19. Wielki Kiermasz Turystyczny przyciągnął w tym roku tysiące turystów, rodzin i miłośników podróży, zainteresowanych poznaniem miejsc mniej popularnych i znajdujących się bliżej na mapie. Na stoisku pod nazwą „Produkt Lokalny Atrakcją Turystyczną”, zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania Kraina Bobra, LGD Region Kozła oraz Stowarzyszenie N.A.R.E.W., dostępne były także materiały promocyjno-informacyjne gminy Ciechanowiec.

Przygotowana w formie map, przewodników i folderów oferta turystyczna prezentowała przede wszystkim obiekty zabytkowe, noclegowe i gastronomiczne, gospodarstwa agroturystyczne, dostawców atrakcji, a także trasy i szlaki wycieczkowe gmin z obszaru środkowego i południowego Podlasia. Nie mniej interesująco przedstawiała się oferta kulinarna. Odwiedzający stoisko turyści mieli okazję skosztowania tradycyjnych produktów regionalnych, które okazały się idealną zachętą do przyjazdu i odkrycia naszych uroczych zakątków.

 
Ciechanowiec na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014

Ciechanowiec na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014

Ciechanowiec na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014

Ciechanowiec na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014

Ciechanowiec na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014

Ciechanowiec na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2014

fot. LGD "Kraina Bobra"

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl