Program
I Bieg Papieski w Ciechanowcu Drukuj
30.04.2014.


W przeddzień kanonizacji papieża Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Ciechanowca, odbył się I Bieg Papieski. Przed zawodami sportowcy złożyli kwiaty pod pomnikiem Papieża Jana Pawła II.

I Bieg Papieski w Ciechanowcu

fot. Z. Poniatowski MPI


Sobotnią rywalizację sportową poprzedziła polowa msza święta odprawiona na stadionie miejskim. Poprzedzający biegi przemarsz z kijkami nordic walking wokół stadionu był już przedsmakiem sportowej rywalizacji. W założeniach spokojny marsz dostarczył sporą dawkę emocji.

Blisko 120 osób wzięło udział w I Biegu Papieskim, który został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II. Zawody zostały zorganizowane w trzech kategoriach: dla dzieci szkół podstawowych (600 m), gimnazjalistów (1200 m) oraz bieg otwarty - bez ograniczeń wiekowych.

Oprócz medali i nagród przyznawanych najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach, wręczono pamiątkowe medale trzem najmłodszym uczestniczkom biegu a najstarszemu biegaczowi statuetkę.

Nagrody dla zwycięzców ufundowało Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem.

Na kończące zawody ognisko poczęstunek sponsorowali Burmistrz Ciechanowca i Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu.

Bieg dla dzieci szkół podstawowych (600 m):
1. Daria Radziszewska (Radziszewo Stare)
2. Karolina Grodzka (Boguty)
3. Martyna Jaźwińska (Boguty)

1. Adam Ilczuk (Ciechanowiec)
2. Adam Wincenciak (Ciechanowiec)
3. Mateusz Gieros (Ciechanowiec)

Bieg gimnazjalistów (1200 m):
1.Weronika Zabuska (Ciechanowiec)
2. Weronika Stefaniak (Klukowo)
3. Wioletta Bielińska (Boguty)

1. Kacper Warchoł (Ciechanowiec)
2. Dawid Jańczuk (Klukowo)
3. Patryk Malec (Ciechanowiec)

Bieg otwarty:
1. Rafał Rusiniak (AZS AWF Warszawa)
2. Grzegorz Binaś (Ciechanowiec)
3. Szymon Wanaks (Ciechanowiec)


          Więcej zdjęć...


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl