Program
Puchar Polski Kyokushin Karate IBK Drukuj
19.05.2014.


W hali sportowej Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji IBK Kyokushin Karate zorganizowany przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Ciechanowca. Turniej zgromadził 130 zawodników i zawodniczek z Polski, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule K1 kickboxingu oraz walki najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników zawodów. Najmłodsi mogli zmierzyć swoje siły w kategorii mini MMA czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru.

Organizatorem zawodów był Shihan Artur Więzowski, w komitecie organizacyjnym byli też Sempai Wojciech Zagdański i Zbigniew Dąbrowski.

Zawody sędziowali Shihan Maciej Misiak z Warszawy i Sensei Mirosław Jędrowski z Choszczna, sędzią głównym zawodów był Shihan Zbigniew Szkopiak z Siewierza.

Wśród finalistów Pucharu Polski znaleźli się zawodnicy z Ciechanowca: srebrni medaliści Emil Niemyjski, Szymon Biały i Natalia Tymińska oraz Jakub Grabowski, Urszula Sidoruk, Sebastian Tymiński i Patrycja Nogieć, którzy zdobyli brązowe medale w swoich kategoriach.

Wszyscy medaliści zawodów otrzymali puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Puchar Polski odbył się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. Patronat Turnieju objęli Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie oraz Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie.

                                           

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


  

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK
 
Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski Kyokushin Karate IBK

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl