Awans w rankingu Filary Gospodarki Drukuj
29.05.2014.

 

Awans w rankingu Filary Gospodarki

Po raz dziewiąty ogólnopolski dziennik "Puls Biznesu" przygotował ranking "Filary Polskiej Gospodarki", który jest katalogiem firm wspierających i promujących zatrudnienie, rozwój przedsiębiorczości i angażujących się w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Zwycięzcy rankingu zostali wskazani przez lokalne samorządy. Jednocześnie przedstawiciele lokalnych władz wyłonili spośród siebie Samorządowych Menedżerów Regionu - w badaniu TNS Pentor wskazywali te gminy, które wyróżniają się tempem rozwoju.

Wśród firm w regionie podlaskim pierwsze miejsce zajęła Spółdzielnia Mleczarska "Mlekpol" w Grajewie, druga była Spółdzielnia Mleczarska "Mlekovita" z Wysokiego Mazowieckiego, trzecia firma "Pronar", czwarta "Suempol" obie z Bielska Podlaskiego i piąta Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy.

W rankingu przedstawicieli władz samorządowych, którzy dbają o rozwój gmin, zdobywają unijne fundusze, wspierają lokalnych przedsiębiorców i konsolidują lokalną społeczność, Ciechanowiec awansował z dziesiątego na szóste miejsce.

Laureaci Samorządowego Menedżera Regionu 2013 województwa podlaskiego:

1. Tadeusz Truskolaski prezydent Białegostoku

2. Marek Nazarko burmistrz miasta i gminy Michałowo

3. Mirosław Lech wójt gminy Korycin

4. Mikołaj Pawilcz wójt gminy Narewka

5. Wojciech Borzym burmistrz miasta i gminy Drohiczyn

6. Mirosław Reczko burmistrz Ciechanowca.
         

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl