Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka Drukuj
05.06.2014.


Tegoroczny festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował wspólnie z Oddziałem CARITAS i Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży przy Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka

fot. Z. Poniatowski MPI


Na Stadionie Miejskim na dzieci i ich mamy czekały liczne atrakcje m.in. konkurencje mobilizujące do rywalizacji w wieloboju dla mam, możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych i plastycznych oraz "Kraina Zabawy", czyli zjeżdżalnia i trampolina. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci były przejażdżki motocyklami, quadem oraz bryczką. Wszystkie mamy biorące udział w wieloboju sprawnościowym otrzymały nagrody książkowe, a zwyciężczyni Beata Boratyńska Puchar Dyrektora COKiS.

Każdy uczestnik konkursów bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę za udział. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się wieloma smakołykami sponsorowanymi przez organizatorów m.in.: kiełbaskami z grilla, kanapkami, ciastem, cukierkami, lodami i napojami.

Klasyfikacja wieloboju sprawnościowego mam:
1. Beata Boratyńska
2. Katarzyna Anuszkiewicz
3. Katarzyna Siejk
4. Renata Skupiewska
5. Anna Szymańska
6. Sylwia Jaźwińska
7. Małgorzata Komiażyk
8. Karolina Wróbel
9. Iwona Kalinowska


          Więcej zdjęć...

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl