Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka Drukuj
05.06.2014.


Tegoroczny festyn sportowo-rekreacyjny z okazji "Dnia Matki i Dziecka" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował wspólnie z Oddziałem CARITAS i Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży przy Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ciechanowcu.

Festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka

fot. Z. Poniatowski MPI


Na Stadionie Miejskim na dzieci i ich mamy czekały liczne atrakcje m.in. konkurencje mobilizujące do rywalizacji w wieloboju dla mam, możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych i plastycznych oraz "Kraina Zabawy", czyli zjeżdżalnia i trampolina. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci były przejażdżki motocyklami, quadem oraz bryczką. Wszystkie mamy biorące udział w wieloboju sprawnościowym otrzymały nagrody książkowe, a zwyciężczyni Beata Boratyńska Puchar Dyrektora COKiS.

Każdy uczestnik konkursów bez względu na wynik, otrzymał od organizatorów nagrodę za udział. Siły nadwątlone udziałem w zabawie można było podreperować posilając się wieloma smakołykami sponsorowanymi przez organizatorów m.in.: kiełbaskami z grilla, kanapkami, ciastem, cukierkami, lodami i napojami.

Klasyfikacja wieloboju sprawnościowego mam:
1. Beata Boratyńska
2. Katarzyna Anuszkiewicz
3. Katarzyna Siejk
4. Renata Skupiewska
5. Anna Szymańska
6. Sylwia Jaźwińska
7. Małgorzata Komiażyk
8. Karolina Wróbel
9. Iwona Kalinowska


          Więcej zdjęć...

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl