Turniej Piłkarski Młodzików Drukuj
12.06.2014.


Na Stadionie Miejskim w Ciechanowcu odbył się ostatni turniej w kategorii Młodzika Grupa V, do którego zgłoszeni zostali zawodnicy COKiS Ciechanowiec.

Turniej Piłkarski Młodzików

fot. Edyta Wysocka


W sezonie 2013/14 młodziki rozegrali 6 turniejów, w których odnieśli 15 zwycięstw, 2 remisy oraz zanotowali 3 przegrane. Dorobek punktowy pozwolił na zajęcie pierwszego miejsca w grupie przed Hajnówką i Siemiatyczami. Po otrzymaniu szczegółowego komunikatu z PZPN nasza drużyna wystąpi w finale wojewódzkim w Białymstoku.

 W ostatnim turnieju zagrali: Kacper Boratyński, Mateusz Gieros, Maciej Kamiński, Sebastian Kietliński, Mateusz Bożyk, Adam Wincenciak, Dawid Łosicki, Paweł Korycki, Piotr Wierzbicki, Adam Ilczuk, Krystian Koc, Patryk Szyller, Piotr Ponichtera, Adam Wojtkowski. Zgłoszeni do zespołu zostali również: Kamil Krysiński, Eryk Nowaszewski, Michał Leonkiewicz i Konrad Buśko.

Zespoły biorące udział w turnieju:
   - COKiS Ciechanowiec
   - Orzeł Bobola I Siemiatycze
   - Orzeł Bobola II Siemiatycze
   - OSIR I Hajnówka
   - OSIR II Hajnówka
   - MKS Mielnik - nie dojechał.

                                           

Sławomir Pietrzykowski
trener młodzików COKiS

  


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl