Program
Sesja Rady Miejskiej Drukuj
25.06.2014.


Na czterdziestej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni udzielili Burmistrzowi Ciechanowca absolutorium za 2013 rok i podjęli uchwały w sprawie sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu na 2013 rok.

W obradach uczestniczyli Przewodnicząca Rady Powiatu Wysokomazowieckiego Dorota Łapiak, Starosta Wysokomazowiecki Bogdan Zieliński i Radny Rady Powiatu Marian Leszczyński.

W dodatkowym punkcie porządku obrad przewodniczący Komitetu Obrony Szpitala w Ciechanowcu Adam Poniatowski przedstawił informację o działalności Komitetu w ostatnich latach, omówił sytuację szpitala i wnioskował o podjęcie starań w sprawie utworzenia w szpitalu punktu nocnej i świątecznej pomocy.

Starosta Wysokomazowiecki przedstawił propozycję wspólnej przebudowy drogi powiatowej w miejscowości Wojtkowice-Dady i złożenia projektu przebudowy drogi między Trzaskami a Radziszewem-Sieńczuch i ulicy Pałacowej w Ciechanowcu oraz podjął kwestię potrzeby scalenia gruntów na terenie naszej gminy.

Rada Miejska w Ciechanowcu zmieniła też uchwałę w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej oraz uchwaliła zmiany w budżecie gminy na 2014 rok. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl